خدمات فنی نارین گیمز

بازی خود را به ما بسپارید و توانایی‌های خود را به جهان ثابت کنید

جهت ارتباط با ما تماس بگیرید

۰۲۱-۹۱۳۰۴۰۱۴

خدمات فنی تخصصی نارین گیمز

ثبت و تحلیل اطلاعات کاربران بازی

data

ثبت اطلاعات کاربران بازی در بازه‌های زمانی مشخص و متوالی در پایگاه داده توسط تیم فنی نارین گیمز انجام می‌شود. برخی از مهمترین اطلاعاتی که در این فرآیند ثبت و تحلیل می‌شوند عبارتند از اطلاعات خرید، میزان استفاده از منابع بازی و فعالیت‌های مختلف کاربر که در بازی انجام می‌شود. توسعه‌دهندگان بازی‌ها می‌توانند از این اطلاعات برای تحلیل رفتار کاربر در جهت اهداف بازاریابی و توسعه محصول بهره گیرند.

تامین امنیت بازی و جلوگیری از هک

security

یکی از چالش‌های اصلی بازی‌های ویدیویی مشکل هک و تقلب کاربران است. کارشناسان فنی تیم نارین گیمز می‌توانند با توجه به اطلاعات ثبت شده در پایگاه داده، انواع روش‌های تقلب و هک را در بازی شناسایی کرده و مدل‌هایی را برای جلوگیری از هرگونه تخلف در بازی طراحی و پیاده‌سازی کنند. این موضوع به بازی شما کمک می‌کند تا جذابیت خود را حفظ کند و کاربران با خیالی آسوده از انجام آن لذت ببرند.

محاسبه و ارزیابی شاخص‌های بازاریابی

با محاسبه RFM کاربران در واقع آخرین خرید، تعداد و میزان آن برای تمام کاربران بازی‌ها محاسبه می‌شود. کارشناسان فنی ما با محاسبه این اطلاعات و آنالیز آن‌ها می‌توانند اطلاعات ارزشمندی در مورد میزان رضایت کاربران، رفتار کاربران و نحوه خرید آن‌ها را در اختیار تیم مارکتینگ بازی‌ها قرار دهند. این اطلاعات پیش‌نیاز اساسی تیم مارکتینگ برای افزایش درآمدزایی و توسعه محصول می‌باشند.

افزایش درآمد به کمک هوش مصنوعی
marketing

یکی از مزیت‌های استفاده از خدمات فنی نارین گیمز، طراحی Recommendation System اختصاصی بر پایه RFM برای بازی شما می‌باشد. واحد فنی نارین گیمز قادر است که با توجه به اطلاعات استخراج  شده از RFM کاربران و به کمک الگوریتم‌های اختصاصی، پکیچ‌های بازی، پیشنهادات ویژه‌ و کدهای تخفیفی را متناسب با نیازهای منحصربه‌فرد هر کاربر طراحی و پیشنهاد کند.

یکپارچه‌سازی اطلاعات مشتریان (CRM)
crm

بهترین پشتیبانی زمانی اتفاق می‌افتد که به اطلاعات دقیق کاربران از جمله مدت زمانی که عضو بوده‌اند، تاریخچه و میزان خرید آن‌ها، وفاداری، مشکلات پیشین و… در اختیار تیم پشتیبانی قرار گرفته باشد. تیم فنی نارین گیمز با یکپارچه‌سازی اطلاعات کاربران در سرویس CRM، پشتیبانی کاربران بازی را به بهترین حالت ممکن رسانده است.

خدمات مربوط به کمپین‌های بازاریابی
landings

کارشناسان تیم فنی نارین گیمز قادرند که تمام خدمات مربوط به کمپین‌های طراحی شده توسط واحد مارکتینگ را طراحی و پیاده‌سازی کنند. با استفاده از این خدمات کافی‌است که تمرکزتان را بر روی طراحی کمپین‌های خلاقانه بگذارید و طراحی صفحات لندینگ، سرویس‌های نوتیفیکیشن، ارزیابی عملکرد کمپین و مواردی از این دست را به ما بسپارید.

از زبان متخصصین نارین گیمز بشنوید

چرا باید از خدمات فنی نارین گیمز استفاده کنیم؟

سیاوش فضلی

کارشناس DevOps

به دلیل متنوع و حساس بودن وظایف تیم فنی نارین گیمز، ما همیشه خودمون رو برای اتفاقات غیرمنتظره آماده می‌کنیم تا پروژه‌ها رو با کمترین نقص و در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارائه بدیم.

شاهین جامه بزرگی

کارشناس ارشد PHP

ما در تیم فنی نارین گیمز با هم‌فکری یکدیگر در مورد بهترین روش‌های هر پروژه بحث می‌کنیم تا در نهایت پروژه با بیشترین بهره‌وری و کارایی و در کمترین زمان ممکن به نتیجه مطلوب برسد.

محمد باقری

کارشناس فرانت‌اند

تیم ما همواره در تلاش است تا با تسلط بالا و استفاده از بهترین ابزارها بهترین تجربه را برای کاربرانی که از خدمات ما استفاده می‌کنند رقم بزند.

پرسش و پاسخ

پاسخ سوالات متداول شما پیرامون خدمات فنی نارین گیمز