جزئیات فصل سوم سریال وست ورلد + تریلر

زمانی که به سراغ داستان گویی اسرارآمیز و غیر قابل پیش بینی می‌رویم، سریال‌های مدرن اندکی وجود دارند که این کار را به خوبی وست ورلد انجام می‌دهند. داستان این سریال در واقع بازسازی فیلم کلاسیک سال 1973 است که توسط نویسنده و کارگردان ژوراسیک پارک یعنی مایکل کریکتون ساخته شده بود، اما با این که پایه‌های داستان مشابه هستند، تحت هدایت جاناتان نولان و لیزا جوی این سریال به جهت بسیار متفاوت و همچنین جذابی رفته است که اکنون در انتظار فصل سوم وست ورلد نشسته ایم.

سریال که در  پارک تفریحی با ظاهر غرب وحشی که روبات‌هایی به شکل انسان در آن حضور دارند پیش می رود، به نولان و جوی اجازه داده تا تم‌های مهیج متنوعی از اراده‌ی شخص و آگاهی تا تعادل قدرت و اعتماد یبن کسب و کاری بزرگ و جامعه را بررسی کنند و به چالش بکشند. عوامل فوق العاده‌‌ی این کار از جمله بازیگران برنده‌ی اسکار، آنتونی هاپکینز و اد هریس بعلاوه‌ی بازیگران بزرگ دیگری مثل ایوان ریچل وود، تاندی نیوتون، جفری رایت، تسا تامپسون و جیمز مرسدن نیز به کیفیت کار افزوده‌اند. هر قسمت از فصل یک رموز سریال را عمیق‌تر کرد و توانست یکی از به یاد ماندنی‌‌ترین و شوک آورترین قسمت پایانی فصل در میان سریال‌ها در سال 2016 را رقم بزند.

فصل دوم سریال در سال 2018 پخش شد و داستان سریال را به مرحله‌ای حتی غریب‌تر و حیرت انگیزتر برد. اما در حالیکه فصل اول بسیاری از داستان‌ها را نیمه تمام رها کرده بود، فصل دوم گره‌های بیشتری در سریال ایجاد می‌کرد و در عین حال تلاش می‌کرد تا راه را برای فصل سوم سریال وست ورلد باز نگه دارد. همانطور که برای یک سریال معمایی انتظار می‌رود سرنخ‌های اندکی از فصل سوم داده شده، اما تریلر نشان داده شده در کامیک کان سن دیگو جزئیات معدودی را فاش کرده و نولان و جوی سرنخ‌هایی درباره‌ی جهت فصل سوم وست ورلد ارائه داده‌اند. خب در حالیکه همچنان منتظر فصل سوم سریال هستیم اینجا به مطالبی که از این فصل می‌دانیم اشاره خواهیم کرد.

چه بازیگرهایی در این فصل حضور خواهند داشت؟

برخی از اعضای اصلی دو فصل قبلی در فصل سوم نیز حضور خواهند داشت. تا اینجا می‌دانیم ایوان ریچل وود (دلورس)، تاندی نیوتون (میو)، جفری رایت (آرنولد/برنارد) و تسا تامپسون (شارلوت) در این فصل نیز حضور خواهند داشت. تریلر فصل سوم وست ورلد نیز نشان داده است که اد هریس نیز نقشی در این فصل خواهد داشت. البته از آنجا که این وست ورلد است که با آن طرف هستیم قطعا سورپرایزهایی نیز وجود خواهد داشت. مثل برگشت آنتونی هاپکینز در فصل دوم که هیچ کسی انتظار آن را نداشت.

فصل سوم وست ورلد + تریلربازیگرهای جدید

تعدادی عوامل جدید در فصل سوم وست ورلد حضور خواهند داشت، که بزرگترین نام در میان آنها آرون پال (جسی پینکمن در سریال برکینگ بد) است. پال نقش کالب را که یک کارگر ساختمانی اهل کالیفرنیا را بازی خواهد کرد که به گفته‌ی خود بازیگر گذشته‌ی پیچیده‌ای دارد. نام بزرگ دیگری که در فصل سوم حضور خواهد داشت ستاره‌ی فرانسوی وینسنت کسل خواهد بود که البته هنوز از نقش او در سریال چیزی نمی‌دانیم البته حضور کوتاه او در تریلر نشان‌ دهنده‌ی نقشی منفی است. بازیگرهای دیگری مثل رپر معروف کید کودی، که سابقه‌ی همکاری با پاول در فیلم نید فور اسپید را دارد، نیز در فصل سوم وست ورلد حضور خواهد داشت.

فصل سوم وست ورلد + تریلردنیاهای جدید

یکی از هیجان انگیزترین موارد درباره‌ی وست ورلد دنیاهای متفاوتی است که در پارک وجود دارد. در حالیکه فصل اول محیط پارک را در حد همان غرب وحشی نگه داشت اما فصل دوم وست ورلد ما را به دنیای شوگان برد که شاهد اکشن‌های کوروساوایی و همچنین رگه‌هایی از فضاهای هندی نیز بودیم. گرچه به نظر می ‌رسد اکثر فصل سوم وست ورلد خارج از پارک اتفاق خواهد افتاد، تریلر صحنه‌هایی از جنگ جهانی دوم را نیز به ما نشان می‌دهد که طبق گزارشات در ایتالیای فاشیستی می‌گذرد.

پیچیده شدن داستان

نقطه قوت وست ورلد (و اگر روراست باشیم گاهی اوقات نقطه ضعف آن) اسرارآمیز و غیرقابل پیش بینی بودن داستان آن است. در نتیجه نولان و جوی به ندرت چیزی از داستان را از قبل لو می‌دهند. اما با توجه به تریلر پخش شده در کامیک کان اندکی درباره‌ی فصل سوم می‌دانیم. جوی از فصل سوم وست ورلد با عنوان یک تغییر رادیکال یاد کرده است و یک تغییر بزرگ این است که بخش قابل توجهی از سریال در شهری با شمایل آینده‌ی تخیلی در دنیای واقعی رخ خواهد داد که دلورس در این شهر با کالب روبرو می‌شود. در همین حال مِیو سرنوشتش به جنگ جهانی ختم می‌شود و احتمالا در فصل سوم درباره‌ی پنج مروارید قاچاق شده از پارک توسط دلورس بیشتر بدانیم.

هنوز زمان دقیقی برای تاریخ شروع فصل سوم وست ورلد مشخص نشده است اما می‌دانیم در نیمه نخست سال 2020 پخش خواهد شد. گرچه هنوز رسما سریال برای فصل های بعدی تمدید نشده است اما HBO قراردادهایی با نولان و جوی دارد که در صورت ادامه‌‌ی سریال آنها حتما در سریال حضور داشته باشند. تریلر پخش شده از فصل سوم سریال وست ورلد در کامیک کان سند دیگو را نیز در پایین می‌توانید مشاهده کنید:

 

 

 


admin
admin
نارین گیمز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *