معرفی بازی هگزونیا Hexonia

برای جنگ آماده‌اید؟ بازی ماجراجویی هگزونیا Hexonia محصول استدیو بازی سازی Togglegear در کشور کره، به تازگی برای اندروید و آی.او.اس ارائه شده و تجربه‌ای جدید از بازی‌های موبایلی استراتژیک را برای شما دارد. این بازی که هنوز تنها یک ورژن از آن ارائه شده حدود 500 هزار نصب در گوگل پلی دارد.

دراین بازی مانند بسیاری از بازی‌های استراتژیک شما در ابتدا قلمرو و نیروهای خود را در اختیار دارید. طبیعتا باید با گسترش قلمرو خود و رقابت با دشمنان پیروز میدان شوید. در کنار آن برای دست یابی به این پیروزی باید به توسعه تکنولوژی با استخراج منابع طبیعی و تربیت نیروی جنگی جدید بپردازید.

گیم پلی بازی هگزونیا Hexoniaگیم پلی بازی

کاملا مشخص است سازندگان بازی سعی کرده‌اند یک بازی ساده، با گرافیکی جذاب و کارتونی تولید کنند تا در کنار هیجان بازی‌های استراتژی، دچار پیچیدگی‌های معمول هم نباشد. در بازی هر قبیله ظاهر متفاوت و ویژگی‌های گوناگونی دادو مثلا نگهبان ها یا افرادی که کار استخراج منابغ را دارند ظاهر متفاوتی دارند و در برخی قبیله‌ها اسب سوار هم داریم.

نقشه بازی از خانه های شش ضلعی تکیل شده و هر فرد نیرو  یا المان دیگر در بازی در یکی از خانه‌ها قرار می‌گیرند. حرکت نیروها خیلی شبیه بازی شترنج است و به صورت نوبتی هر کدام می‌توانند یک خانه به اطراف حرکت کنند. در طول حرکت نیروها در بازی روستاها، منابغ طبیعی جدید و دشمنان را کشف خواهید کرد که هر کدام به نوبه خود می توانند برای شما طلاهای زیادی به همراه داشته باشند. البته دشمنان را باید نابود کنید تا طلای آنها را به جیب بزنید. با اضافه شدن شهرهای جدید به قلمرو شما نیروهای جدید بدست می اورید و با طلاهایی که دارید آنها را بروزتر خواهید کرد.

این ساختار نوبتی بازی به گونه ای است که وقتی به دشمن میرسید ابتدا نیروهای خود را در جاهای مناسب قرار می‌دهید و وقتی نوبت به دشمن رسید نتیجه استراتژی خود را مشاهده خواهید کرد که ممکن است پیروزی یا شکست باشد. هر چه در بازی پیش می‌روید چالش‌های سختتری را خواهید داشت ولی در کل خود بازی نیز چهار سطح سختی برای تجربه کردن آن دارد.

معرفی بازی هگزونیا Hexoniaدر بازی هگزونیا Hexonia شما از نیروهای دریایی، شوالیه‌ها و شمسیرزن‌ها استفاده می‌کنید. در پایین صفحه بازی چند دکمه وجود دارد که مهمترین آنها Research و End Turn است. با Research شما وارد بخشی برای توسعه نیروها و بدست آوردن طلا و سایر منابع موجود در بازی می‌شوید. End Turn برای تعویض نوبت است. وقتی کارهایتان با نیروهایتان تمام شد باز دن این دکمه صبر می کنید نتیجه کارهای خود را ببینید تا باز نوبت شما شود.

نقاط قوت و ضعف بازی هگزونیا Hexonia

نقاط قوت و ضعف بازی هگزونیا Hexonia

در اوایل بازی شاید محیط بیش از اندازه خلوت است و ممکن است حوضله شما سر برود. هرچند در ادامه با بزرگتر شدن قلمرو و بیشتر شدن نیروها، خیلی درگیر خواهید شد. شاید موردی که اکثر بازی‌های استراتژیک از آن استفاده می کنند، بازی به صورت آنلاین و با بازیکنان دیگر است، ولی در این نسخه هگزونیا Hexonia هنوز امکان بازی آنلاین وجود ندارد.

دانلود بازی هگزونیا Hexonia

برای دانلود بازی در اندروید و آی.او.اس کافی است روی لینک‌های زیر کلیک کنید.

دانلود بازی برای اندرویددانلود بازی برای ios

 

 

 

admin
admin
نارین گیمز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *