معرفی بازی استراتژی دفاعی Fieldrunners 2


بازی استراتژی دفاعی Fieldrunners 2 توسط شرکت بازی سازی Subatomic ارائه شده است. این بازی تنها بیش از 500 هزار نصب دارد ولی این بیشتر به آن دلیل است که بر خلاف سایر بازی‌های استراتژیک این بازی از همان ابتدا پولی است. به این ترتیب جزو پرفروش‌ترین بازی‌ها در سبک خود به حساب می‌آید. نسخه رایگان و البته کمی متفاوت تر از این بازی را نیز همین شرکت بازی سازی با نام Fieldrunners Attack! منتشر کرده که تنها برای دسترسی به برخی ابزارها و امکانات در بازی نیاز به پرداخت درون برنامه خواهید داشت.

این سبک از بازی‌های استراتژیک را قبلا بازی کرده‌اید و قطعا بازی شما را یاد jelly defense و بازی‌های مشابه آن خواهد انداخت. کلا این سبک بازی استراتژی جذابیت خاص خود را دارد و انسان خودش را در جای یک فرمانده جنگ که مورد هجوم دشمنان قرار گرفته است حس می‌کند. البته برخی سبک سایر بازی‌های استراتژیک مثل کلش‌ها را ترجیح می‌دهند.

گیم پلی بازی استراتژی دفاعی Fieldrunners 2

داستان بازی از این قرار است که نیروهای دشمن از مسیری که مشخص است به سمت شهر حمله کرده‌اند. شما به عنوان فرمانده نیروهای حافظ شهر باید برج‌ها، تیربارها، موشک اندازها و تجهیزات دیگری که در اختیار دارید را طوری در مسیر حرکت نیروهای دشمن قرار دهید که مانع رسیدن آنها به شهر شود.

گرافیک بازی بسیار جذاب و فانتزی است. فضای بازی شبیه جنگ جهانی دوم است و من را یاد بازی کماندو انداخت. شهرها و روستاها با ظاهری جذاب طراحی شده‌اند و نحوه جنگ و برخورد نیروهای دشمن و نیروهای دفاعی هیجان بر انگیز است.اما قطعا هیجان انگیزترین لحظه این بازی که هر چند لحظه یکبار هم تکرار می‌شود، رد شدن نیروهای دشمن از موانع دفاعی و رسیدن به آخرین‌ها هست، که هر لحظه حس می‌کنید نکند استراتژی مناسبی نداشته بودید و شکست خواهید خورد، ولی آخرین مانع از پس دشمنان بر می‌آید.

در طی بازی با از بین بردن هر دشمن امتیازی کسب می کنید. برای استفاده از هر تعداد مانع دفاعی متفاوت نیاز به امتیازی متفاوتی دارید. هر بار که امتیاز شما به میزان کافی برای در اختیار گرفتن هر آیتم شود، می‌توانید یکی از آنها خریداری کنید و در ساختار دفاعی خود از آن استفاده نمایید. همچنین هر آیتم یا مانع دفاعی در طول بازی می‌تواند با پرداخت هزینه یا همان امتیاز ارتقا یابد. به این ترتیب با قدرت بیشتری دشمنان را نابود می‌کند.

در طول بازی با افزایش تعدا دشمنان یا افزایش سرعت حرکت آنها نیاز خواهید داشت برای بقا هرچه بیشتر آیتم‌های دفاعی جدیدتری استفاده کنید و انها را ارتقا دهید. این بازی اصولا در دسته بازی‌های آسان قرار نمی‌گیرد، برای همین آن را ساده نگیرید که غافلگیر خواهید شد. هر مرحله 50 راند دارد و شما تا تعداد محدودی جان دارید. به ازای رسیدن هر دشمن به شهر یکی از جان‌ها کاسته می‌شود تا اینکه به صفر برسد و این مرحله را کلا از دست بدهید. دشمنان نیز در بازی تنوع زیادی دارند و حتی هوایی هم به سراغ شما می‌آیند.

دانلود بازی

برای خرید و دانلود بازی در هر دو پلتفرم اندروید و آی.او.اس می توانید روی لینک های زیر کلیک کنید. ولی اگر امکان خرید بازی را ندارید، هرچند شاید کار درستی نباشد ولی وب سایت های ایرانی نسخه رایگان آن را برای دانلود قرار داده است.

دانلود بازی برای اندروید دانلود بازی برای ios

 

 

admin
admin
نارین گیمز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *