بازی SIEGE: TITAN WARS رودررو با دشمن در جنگ تیتان


همه ما بازی‌های کارتی متفاوتی را تجربه کرده‌ایم. سبک بازی‌های کارتی در عناوین مختلفی وارد بازی‌های موبایلی هم شده است. بازی SIEGE: TITAN WARS یکی از همین سبک بازی‌های استراتژیک است. سبکی که احتمالا با آن در Clash Royale آشنا هستید. در این سبک در هر مرحله رو در روی دشمن قرار می‌گیرید و باید با نیروهایی که در اختیار دارید بر اساس تحلیلی که دشمن می‌کنید، آنها را نابود کنید.

این بازی توسط استدیو بازی سازی Simutronics Corp ارائه شده و بیش از 1 میلیون نصب در گوگل پلی دارد. در ادامه به بررسی گیم پلی و ساختار این بازی در دیجی بازی خواهیم پرداخت.

گیم پلی بازی

سبک بازی به این صورت است که شما یکسری کارت دارید. کارت‌ها دو دسته دسته هستند. برخی از آنها نیروها و سربازهای مختلفی هستند. برخی از کارت‌ها هم ابزارهای جنگی مثل توپ‌های آتشین و … هستند. در هر مرحله شما تعداد محدودی کارت در اختیار دارید و با توجه آنالیزی که از نیروها و امکانات دشمن کرده‌اید کارت‌های خود را رو می‌کنید.

هر بار که یک کارت را می‌زنید، بر اساس اینکه آن کارت چه نوعی است، نیروهای شما به جنگ دشمن می‌روند. مثلا اگر کارت سربازان را داشته باشید با هر بار زدن آن عده‌ای سرباز از قرارگاه شما خارج شده و به دشمن حمله می‌کنند. کارت‌ها تمام می‌شوند و برای اینکه دوباره شارژ شوند باید زمان بگذرد. بنابراین انتخاب اینکه از چه کارتی کی و به چه تعداد استفاده کنید خیلی مهم خواهد بود.

در طول بازی می‌توانید کارت‌های جدید بدست آورید. یا اینکه کارت‌هایی که دارید را ارتقاء دهید. یکی از لذت بخش ترین کارها در بازی همین بدست آوردن کارت‌های جدید است که به شما امکانات جدید در نبرد با دشمنان می‌دهد. هر مرحله بازی زمان زیادی ندارد و خیلی سریع نیروهای شما با دشمن درگیر می شوند و اگر به خوبی از آنها استفاده کنید دشمن را نابود می‌کنند. برای نابودی کامل دشمن باید تمام برج‌ها و قلعه‌های آنها را هم نابود کنید.

نیروهای مختلفی در بازی دارید. از سربازارن کوچک گرفته تا غول‌های بزرگ که در مراحل مختلف به کارتان خواهند آمد. بر خلاف کلش آف کلنز و کلش رویال، گافیک بازی آنقدر فانتزی نیست و کمی سعی شده واقعی و ترسناک به نظر برسد. البته در کل گرافیک زیاد خوبی ندارد و نسبت به رقبای خود از این نظر عقب تر است.

یکی از ویژگی‌های مهم بازی امکان جنگ با دیگر گیمرها به صورت آنلاین است. در این حالت به صورت رودررو با فردی دیگر استراتژی و قدرت نیروهای خود را خواهید سنجید. این بخش بازی طرفداران زیادی دارد و یکی از جذابترین اتفاق‌ها در آن است. با غلبه بر هر دشمن شما قلمرو وی را تصاحب می کنید و چند کارت به عنوان جایزه دریافت می کنید. کارت ها ممکن است الماس یا سکه باشند. بعضی وقت‌ها نیرویی جدید یا ابزاری جدید برای جنگ با دشمنان که بسیار هیجان دارد.

دانلود بازی SIEGE: TITAN WARS

برای دانلود این بازی در هر دو پلتفرک اندروید و آی.او.اس روی لینک‌های زیر کلیک نمایید.

دانلود بازی برای ios دانلود بازی برای اندروید

 

 

admin
admin
نارین گیمز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *