معرفی بازی king tongue


بازی king tongue محصول شرکت بازی سازی ANKAMA GAMES با بیش از 1 میلیون نصب در گوگل پلی جزو بازی‌های آرکیدی به حساب می‌آید که زیاد هم از آن استقبال نشده است. اما خدا وکیلی بازی بدی هم نیست اگر نگوییم خیلی هم باحال است. این بازی در سبکی نزدیک به بازی کوهنوردی Hang Line گیم پلی جذابی دارد و به نوعی فان و سرگرم کننده است.

از اسم بازی مشخص است که شما با پادشاه زبان سروکار دارید. پادشاهی که همه دشمنانش را با زبان درازش از بین می‌برد و حتی برای رفتن از اینور به آن‌ور، با زبان خود نوعی ریسمان می‌سازد و با آن تاب می‌خورد. شما در این بازی خود پادشاه زبان هستید و دشمنانی که برای نابودی شما آمده‌اند را باید از سر راه بردارید.

گیم پلی بازی

محیط بازی خیلی وسیع نیست و مراحل کوتاه هستند. در هر مرحله باید تعدادی دشمن را نابود کنید. زاویه دوربین از کنار است و گرافیکی دوبعدی را تماشا می‌کنید. هر بار که دشمنی را می بینید، زبان خود را به طرف او پرتاب می‌کنید و با زبان آن را به طرف خود کشیده و یک حرکت کاراته‌ای به آن میزنید تا کشته شود. کلا هرجای صفحه که کلیک کنید زبان پادشاه به همانجا پرتاب می‌شود و بعد از چشبیدن به اولین مانع یا آن را به طرف شما می‌کشد یا شما را به طرف آن پرتاب می‌کند.

دشمنان هم همچین بیکار نیستند و در مواردی سعی می‌کنند به سمت شما شلیک کنند. دشمنان مختلفی در بازی دارید. برخی انقدر آرام هستند که راحت از بین می روند، ولی برخی سخت تر هستند و ممکن است از پش آنها بر نیایید. بر اساس تعداد حرکات، مدت زمان و نحوه از بین بردن دشمنان در هر مرحله ممکن است سه ستاره یا کمتر بگیرید و از آن مرحله عبور کنید. با عبور از هر مرحله مراحل بعدی برای شما باز خواهند شد.

نقاط ضعف و قوت بازی

بازی شاید بیشتر سرگرم کننده است یا هیجان انگیز و شاید برای گذران وقت در مترو و تاکسی کاربرد داشته باشد. ری اکشن‌ها و نحوه برخورد کاراکترها در بازی انقدر جالب است که هر بار یکی از دشمنان را می‌کشید، شما هم ناخودآگاه فریاد پیروزی سر می‌دهید و از بازی لذت خواهید برد. نکته منفی بازی شاید همین سادگی زیاد و نداشتن چالشی هیجان انگیز برای عشق بازی‌ها باشد. مراحل بازی زیاد نیستو هر مرحله هم در فضایی محدود انجام می شود که نشان می دهد این بازی را نمی‌توان با بازی های بزرگ و پرمخاطب دنیا مقایسه کرد. ولی باز هم تعداد کم نصب بازی برای آن عجیب است.

دانلود بازی king tongue

پینشهاد می‌کنم حتما این بازی را نصب کنید و لحظاتی از آن لذت ببرید. برای دانلود بازی در هر دو پلتفرم اندروید و آی.او.اس روی لینک‌های زیر کلیک کنید.

دانلود بازی برای اندروید دانلود بازی برای ios

 

 

admin
admin
نارین گیمز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *