معرفی بازی کال آف دیوتی Call of Duty: Mobile

با بهترین بازی تیراندازی یا همان شوتر برای گوشی‌های هوشمند سر و کار داریم. بازی کال آف دیوتی بهترین بازی موبایلی است که در نیمه دوم سال 2019 ارائه شده است. نسخه موبایل هم مثل تمام نسخه‌های COD که تاکنون ساخته شده است یک بازی استراتژیک جذاب است.

شرکت چینی Tencent که ما ایرانی ها آن را به اپلیکیشن معروف وی چت می شناسیم، این بازی را برای Activision ساخته و در طراحی آن از بهترین نقشه‌ها، اسلحه‌ها و کاراکترهای Modern Warfare و Black Ops استفاده شده است. اکتیویژن اعلام کرده حالت های بتل رویال و زامبی را در آینده به آن اضافه می کندو در حال حاضر این بازی یک نسخه free-to-play و چند نفره بازی Call of Duty است. در بازی کال آف دیوتی موبایل با بسیاری از بازیکنان سراسر جهان به مبارزه خواهید پرداخت و ماموریت‌های مختلفی را تجربه خواهید کرد.

نکات بازی کال آف دیوتی موبایلنکات بازی کال آف دیوتی موبایل

ممکن است برای اجرای بازی نیاز به فیلترشکن داشته باشید، ولی در هر حال کانکشن اینترنت پرسرعتی نیاز خواهید داشت. در بازی امکان رقابت با دوستان، دریافت جوایز گروهی، بدست آوردن سلاح‌ها، مهارت‌ها و لوازم و سفارشی کردن آن‌ها و همچنین شخصیت‌های مختلف را خواهید داشت. بازی تا جای ممکن برای موبایل بهینه سازی شده و اگر تنها اندروید بالای 4 داشته باشید و یه گوشی هوشمند خوب سرعت اجرا مناسبی خواهد داشت.

نکات بازی کال آف دیوتی موبایلنکات بازی کال آف دیوتی موبایلدانلود بازی برای موبایل

برای دانلود این بازی موبایلی در اندروید و آی.او.اس کافی است روی از لینک زیر استفاده نمایید.

دانلود بازی برای iosدانلود بازی برای اندروید

 

 

 

admin
admin
نارین گیمز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *