معرفی بازی مدیریت باغ وحش Rodeo Stampede


این بازی قطعا یکی از مفرح ترین و جذابترین بازی‌های موبایلی خواهد بود که بازی کرده‌اید. بازی مدیریت باغ وحش Rodeo Stampede آنقدر جذاب است که گاهی گیمرها بدون اینکه هدف اصلی بازی و کسب امتیاز در آن برایشان مهم باشد، فقط آن را بازی می‌کنند تا تجدید روحیه‌ای کرده باشند.

داستان کلی بازی مربوط به یک باغ وحش هوایی است. شما هم که نگهبان باغ وحش هستید قرار است به روی زمین بیایید تا حیوانات جدیدی را بگیرید و به بالا ببرید. حیوانات روی زمین در حال دویدن هستند و شما هم با آنها باید بدوید و از روی یکی به روی دیگری بپرید تا مسیر بیشتری را در بازی ادامه دهید. این بازی از استودیو بازی سازی Yodo1 Games است که قبلا بازی کوهنوردی Hang Line را نیز از این شرکت بازی سازی در دیجی بازی معرفی کرده بودیم. در حال حاضر بازی مدیریت باغ وحش Rodeo Stampede با بیش از 10 میلیون نصب در گوگل پلی جزو بازی های محبوب Casual به حساب می‌آید.

گیم پلی بازی

مثل بازی من هیولا هستم! I Am Monster، زاویه دوربین بازی از بالا است و شما و حیوانات پشت به دوربین در حال دویدن هستید. ابتدای بازی شما در یک باغ وحش هوایی قرار دارید و با انتخاب نقشه مورد نظر و زدن دکمه شروع با کمک یک توپ جنگی به پایین و روی زمین شلیک می‌شوید. تا همینجا می‌بینید که سازندگان بازی تمام خلاقیت خود را برای بامزه کردن بازی به کار برده‌اند. وقتی روی زمین می افتید ابتدا روی یک حیوان خواهید بود که در حال دویدن در کنار سایرین است. حالا می‌توانید از روی حیوانی که هستید به روی دیگر حیوانات بپرید یا با همان ادامه دهید. البته حیوانات خسته می‌شوند و شما ناچارید آنها را عوض کنید.

در هنگام پریدن از حیوانی به حیوان دیگر باید مراقب باشید زمین نخورید که بازنده خواهید بود. در مسیر امتیازهایی به صورت سکه و جعبه‌های سکه قرار دارند که باید بگیرید. البته میزان مسافتی که به سلامت طی می‌کنید هم رکورد شما محسوب می‌شود. اگر سوار یک حیوان باشید و به حیوان دیگری بخورید، با توجه به سایز حیوانات، دیگری ممکن است منهدم شود یا زیر پای شما له شود که این هم خیلی باحال است. البته حیوان شما وقتی از آنها کوچکتر باشد خود شما شتک می‌شوید. وقتی حیوانات عصبانی می‌شوند یک علامت تعجب قرمز رنگ کنارشان نمایان می‌شود و سرعتشان افزایش پیدا می‌کند که کار شما را سخت‌تر خواهد کرد.

گرافیک بازی سبک پازلی یا لگویی دارد که هم به نوعی نوستالژی است و هم بر جذابیت بازی اضافه می‌کند. بازی بسیار روان و بدون لگ است که خیلی هیجان بازی را بالا می‌برد. برخی حیوانات با شما مچ خواهند شد و اگر بتوانید در مدت زمان مشخصی روی آنها سواری کنید، آن حیوان را به دست آورده و یک عکس یادگاری هم با آن می‌گیرید تا در آلبوم افتخارات شما ثبت گردد.

نکات منفی بازی

بازی نکته منفی زیادی ندارد. فقط اینکه درآمد اصلی بازی روی تبلیغات است و وقتی زیاد ببازید برای تکرار بازی باید منتظر بمانید یا اینکه تبلیغات را مشاهده کنید که اصولا کسی این سبک را دوست ندارد. البته می‌توانید با پرداخت هزینه نسخه بدون تبلیغ داشته باشید.

دانلود بازی مدیریت باغ وحش Rodeo Stampede

برای دانلود این بازی در هر دو پلتفرم اندروید و آی.او.اس روی لینک‌های زیر کلیک کنید.

دانلود بازی برای اندروید دانلود بازی برای ios

 

 

admin
admin
نارین گیمز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *