معرفی بازی سفر پیرمرد Old Man’s Journey


این بازی جذاب و زیبا هرچند بین مخاطبان عام بازی های موبایلی زیاد معروف نیست، ولی نظر مثبت بسیاری از منتقدان دنیا در این حوزه را در پی داشته و جوایز بسیاری نیز کسب کرده است. بازی سفر پیرمرد Old Man’s Journey محصول استدیو مستقل بازی سازی Broken Rules است. این استدیو کوچک 6 نفره، در کشور استرالیا تشکیل شده است. با سر زدن به وب سایت آنها می‌توانید درباره اعضا گروه بیشتر بخوانید.

تعداد نصب بازی به دلیل آنکه پولی است حدود 100 هزار نصب است. البته آنها با ایده جالب نسخه دموئی از بازی را نیز در گوگل پلی قرار داده‌اند تا قبل از خرید بازی مخاطبان بتوانند فضای جذاب آن را تجربه کنند. شما هم می‌توانید گیم پلی و داستان بازی را همینجا در دیجی بازی بخوانید.

گیم پلی بازی

داستان، داستان پیرمردی است که تنهایی در کلبه‌ای چوبی در نزدیکی دریا زندگی می‌کند. روزی پست چی برای او نامه‌ای می‌آورد. پیرمرد بعد از خواندن نامه کمی غمگین می‌شود و کوله بارش را جمع می‌کند تا به سفر برود. از اینجا بازی آغاز می‌شود و شما باید در طی مسیر همراه پیرمرد باشید. سما می توانید مسیرها را طوری بالا و پایین کنید که راه برای ادامه سفر پیر مرد باز شود و در طول مسیر با هدایت شما پیر مرد می تواند با دیگران آشنا شود یا داستان زندگی آنها را بشنود.

پیرمرد با همراهی شما در طول مسیر به در خانه ها می رود. با افراد دیگر ارتباط برقرار می‌کند. وسایل مختلف یا حیوانات سر راه را برمی‌دارد یا با آنها سرگرم می‌شود. وظیفه شما در این بازی همین هدایت سفر پیرمرد در طول داستان است. در این بین با پیرمرد به خاطراتش نیز سفر می‌کنید. خاطراتی که مربوط به پیرمرد و همسرش در دوران جوانی است.

اوایل بازی زیاد کار سختی ندارید ولی در ادامه برای ایجاد مسیر حرکت پیرمرد نیاز دارید کمی فکر کنید. جذابیت بازی وقتی بیشتر می‌شود که باید پیرمرد را سوار قایق یا ماشین کنید. از طوفان‌ها رد شوید. از دره‌ها و رودخانه‌ها عبور کنید. دنبال سرپناهی برای پیرمدر گردید تا بتواند استراحت کند. شما در این بازی واقعا سفر می کنید و لحظه لحظه همراه او هستید. هربار که پیرمرد به خاطراتش می‌رود بیشتر با گذشته اون آشنا می‌شوید و کم کم متوجه خواهید شد او در این سفر به دنبال چیست؟

گرافیک بازی آنقدر جذاب است که شما را مبهوت خود می کند. وقتی کمی بازی رو دنبال کنید، حتی بعد از بازی هم خود را در همان فضا حس می‌کنید. داستان بازی انقدر جذاب است که بدون هیچ مکانیکی مثل امتیاز و دشمن و … شما دوست دارید بازی را ادامه دهید. این بازی لذت گوش دادن به داستانی است که خودتان در وسط آن هستید.

دانلود بازی سفر پیرمرد Old Man’s Journey

برای دانلود این بازی در هر دو پلتفرم اندروید و آی.او.اس روی لینک‌های زیر بزنید. همچنین دموی بازی را می‌توانید در گوگل پلی از اینجا دانلود و نصب کنید.

دانلود بازی برای ios

دانلود بازی برای اندروید

 

 

admin
admin
نارین گیمز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *