معرفی بازی تعقیب و گریز PAKO 2

بازی ماشین سواری تعقیب و گریزی PAKO 2 شبیه ساز رانندگی است و رانندگی بی پایانی را به شما ارائه می‌دهد. این بازی را استدیو بازی سازی Tree Men Games توسعه داده است. این بازی در سال 2017 در دسکتاپ و سیستم عامل‌های ویندور و مک ارائه شد و بعد از آن در سال 2018 نسخه اندروید و آی.او.اس آن بیرون آمد.

گیم پلی بازی PAKO 2

در بازی PAKO 2 پدال گازی ندارید و یه کله فقط می‌روید. البته می‌توانید چپ و راست بپیچید، ولی بی‌خیال ترمز شوید. در هر مرحله این بازی موبایلی، گیمر تلاش می‌کند تا از دست پلیس‌هایی که به دنبال او هستند و می‌خواهند متوقفش کنند، فرار کند. هرچه بیشتر در بازی دوام بیاورید، فرار از دست پلیس‌ها هم سخت تر می‌شود. همچنین می توانید در حال رانندگی شلیک کنید و اگر به موانع نیز برخورد کنید منفجر خواهید شد.

گیم پلی بازی PAKO 2

از امتیازهایی که در بازی بدست می‌آورید یا از طریق پرداخت درون برنامه خریداری می‌کنید، می‌توانید برای خرید ماشین‌های مختلف یا قدرت ماشین خود، در گاراژ استفاده کنید. با کسب امتیازهای بیشتر مرحله‌هایی که لاک هستند را هم می‌توانید باز کرده و تجربه کنید.

درباره سبک بازی در نسخه جدید

احتمالا بزرگترین تغییرPAKO در نسخه جدید آن این است که شما هدف‌های دیگری جز فرار کردن و زنده ماندن از دست پلیس‌ها دارید. شما باید به یک نقطه مشخص در بازی بروید تا گروه تبهکاری خود را انتخاب کنید و به آنها ملحق شوید. این کمی شبیه همان ملاقات Grand Theft Auto با Crazy Taxi  درGTA  است.  امکان بازی آنلاین با دوستان هم ویژگی دیگر بازی PAKO 2 است که جذابیت آن را بیشتر کرده است.

معرفی بازی تعقیب و گریز PAKO 2دانلود بازی PAKO 2

برای دانلود بازی در اندروید و آی.او.اس می‌توانید روی لینک‌های زیر کلیک نمایید.

دانلود بازی برای اندرویددانلود بازی برای ios

 

 

[im_aparat]
admin
admin
نارین گیمز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *