معرفی بازی آووکادو من کجاست؟ Where’s My Avocado

اگر بچه کوچکی دارید که علاقه زیادی به بازی‌های موبایلی هم دارد، حتما دغدغه پیدا کردن یک بازی مناسب برای او را داشته‌اید. “بازی آووکادو من کجاست؟” یک پیشنهاد خوب برای شماست. یک بازی که خودتان هم از آن لذت خواهید برد. نام کامل این بازی Where’s My Avocado? Draw lines است که با بیش از 5 میلیون نصب در گوگل پلی جزو بازی‌های فکری پرمخاطب به حساب می‌آید. این بازی را استدیو بازی سازی BitMango که متخصص ساخت بازی‌های پازلی و فکری است ارائه نموده که بازی معروف آن به نام Word Cookies! همان بازی است که خیلی از بازی‌های پرمخاطب موبایلی ایرانی مثل آمیرزا و باقلوا کپی برداری شده از آن هستند.

معرفی بازی آووکادو من کجاست؟ Where's My Avocadoگیم پلی بازی آووکادو من کجاست؟

طبیعتا اگر یک گیمر حرفه ای باشید یا حداقل پنج یا شش بازی موبایلی موفق دنیا را تجربه کرده باشید، مکانیک این بازی به دل شما نخواهد نشست و می‌گویید این بازی برای بچه‌ها است. ولی از شما چه پنهان، منی که اگر به موقع ازدواج می‌کردم الان چهارتا بچه داشتم، حدود 1 ساعت مداوم داشتم آنرا بازی می‌کردم. شاید علت اصلی همین سادگی لذت بخش موجود در بازی باشد که باز هم شما را به اندکی فکر کردن وادار می‌کند. این بازی برای من مثل استراحت در جکوزی بعد از بازی کردن یک فوتبال پر فشار، لذت بخش بود.

سناریو ساده بازی رساندن هسته آووکادو به خود میوه است. یک ایده بامزه که قطعا کودکان را خیلی بیشتر از بزرگترها درگیر خود می‌کند. برای اینکه هسته به میوه برسد باید با ترسیم یک یا چند خط شکسته یا مورب، مسیری را برای آن فراهم کنید تا از موانع موجود بگذرد. هسته در طی این مسیر با برخود به ستاره‌ها امتیاز می‌گیرد که این مسئله چالش بازی را کمی بیشتر می‌کند.

معرفی بازی آووکادو من کجاست؟ Where's My Avocadoهر مرحله یا Level را که پشت سر می‌گذارید کمی چالش رساندن هسته سخت‌تر می‌شود. البته مراحل اول راهنمایی دارد که کار شما را خیلی ساده می‌کند. با کامل کردن مراحل این امکان را خواهید داشت تا گلدان هایی را در اختیار بگیرید و با جمع کردن امتیاز، امکان آب دادن به آن گلدان‌ها را خواهید داشت. در اصل این گلدان ها که احتمالا بذار آووکادو در آنها است، انگیزه شما برای رد شدن از مراحل است. در برخی مراحل گیفت‌هایی نیز نصیب شما می‌شود که می‌تواند امتیاز اضافه یا یک گلدان جدید باشد.

معرفی بازی آووکادو من کجاست؟ Where's My Avocadoبا رفتن به مراحل‌ بالاتر ظاهر هسته آووکادو تغییر می‌کند و آنها اسامی مختلفی هم دارند. در مراحل بالا با محدود کردن شما برای کشیدن خط در بعضی بخش‌ها یا وارد شدن المان‌های دیگری مثل تنه درخت و … بازی کمی فکری تر می‌شود. قلمی هم که با آن خط می‌کشید در طول بازی تغییر می‌کند و کمی جذاب‌تر خواهد شد.

چه کسانی نباید این بازی را بازی کنند؟

اگر بچه نیستید و زمان اضافی ندارید، بی خیال این بازی شوید. این بازی قطعا برای بچه‌های زیر 10 تا 12 سال است. شاید اوایل بازی برایتان جذاب باشد ولی واقعا سخت است که تا مراحل بالای 20 بروید. نه از این جهت که رد شدن از مراحل سخت باشد، بیشتر به این دلیل که خیلی ساده است.

معرفی بازی آووکادو من کجاست؟ Where's My Avocadoدانلود بازی آووکادو من کجاست؟

برای دانلود نسخه اندروید و آی.او.اس این بازی کافی است رو لینک‌های زیر کلیک کنید.

دانلود بازی برای iosدانلود بازی برای اندروید

admin
admin
نارین گیمز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *