بازی Rumble stars یا همان فوتبال حیوانات


نمی‌دانم چطور این ایده به ذهن سازندگان بازی رسیده که یک بازی بسازند که در آن حیوانات با هم فوتبال بازی می‌کنند. ولی هرچه هست ایده فوق العاده است. بازی Rumble stars محصول شرکت بازی سازی frogmind است. در لحظه‌ای که پست رو می‌نویسم نمیدانم به چه دلیل نسخه اندروید بازی از گوگل پلی حذف شده، ولی باز لینکش را قرار میدهم تا اگر بعدا درست شد بتوانید راحت تر دانلود و نصب کنید. البته بازی برای پلتفرم آی.او.اس در دسترس هست.

سازندگان بازی خود نام آن را دیوانه وارترین بازی فوتبالی روی گوشی گذاشته‌اند. زیرا یک بازی ساده فوتبال نیست و تنها شباهتش به فوتبال توپ و زمین و دروازه است. این یک بازی فوتبال خرکی است. بازیکنان شما حیوانات مختلفی هستند که هر کدام استعداد و سبک بازی متفاوتی را برای شما ارائه خواهند داد. هدف بازی هم مشخص است، باید گل بزنید. در ادامه به معرفی گیم پلی بازی Rumble stars خواهیم پرداخت و می‌توانید این بازی را از دیجی بازی دانلود و نصب کنید.

بازی Rumble stars یا همان فوتبال حیواناتگیم پلی بازی

گرافیک بازی خیلی کارتونی و جذاب است. کیفیت تصویرسازی کاراکترها نیز بسیار بالاست. زاویه دوربین به نوعی است که شما یک زمین فوتبال را از بالا تماشا خواهید کرد که البته کمی زاویه هم دارد. دوربین پشت دروازه شماست و حریف روبه رویتان قرار گرفته است. هر تیم یک دروازه بام درون دروازه دارد و چهار بازیکن روی نیمکت نسته‌اند. بله اولین فرق اصلی بازی با فوتبال همین است که بازکنان به جای وسط زمین روی نیمکت قرار دارند.

هر بار یک توپ به وسط زمین پرتا‌ب می‌شود. برای اینکه توپ را به طرف دروازه حریف بزنید و به آنرا به گل تبدیل کنید باید از بازیکنان روی نیمکت استفاده کنید. هر بازیکن روی نیمکت توانایی خاصی دارد. با گرفتن و پرتاب کردن هر بازیکن به سمت توپ، بازیکن شما از روی نیکمت به داخل زمین پرتاپ شده و توپ را در اختیار می‌گیرد. حالا اگر بتواند و تیم حریف به اون اجازه دهد خودش توپ را به سمت دروازه حریف شوت خواهد کرد.

ابته قطعا این اجازه را به او نمی‌دهند، پس باید از بازیکنان دیگر هم استفاده کنید. بر اساس استعداد بازیکنان استراتژی حمله خود را میچینید و به ترتیب از آنها استفاده خواهدی کرد. مثلا یک بازیکن مثل آهنربا است. می‌توانید بگویید دروازه با نتیم حریف را به خود بچسباند تا دروازه آنها خالی شود. یک بازیکن دیگر خیلی عصبی است و بازکنان حریف را می‌زند. شما حتی یک توپ جنگی برای نابود کردن بازکنان حریف هم دارید. برخی بازیکنان هم تکنیکی یا تاکتیکی هستند و با پاس‌کاری با هم می‌توانند گل بزنند.

با پیروزی در هر بازی تعدادی سکه، الماس و یک تاج بدست خواهید آورد که از این امتیازهای خود برای اضافه کردن بازیکنان جدید به تیم و بروز کردن ویژگی‌های بازیکنانی که دارید استفاده می‌کنید. کلا باید حواستان به تیم باشد تا همواه بهترین و قوی ترین بازیکنان را داشته باشید.

بخشی در بازی با عنوان سوشال وجود دارد که در آن رنکینگ امتیازات بین همه شرکت کنندگان منتشر می‌شود و می‌توانید خود را با دیگران مقایسه کنید. کلوپ‌هایی در این بخش هست که می‌توانید در آنها عضو شوید و با دیگر کاربران آن کلوپ‌ها ارتباط بگیرید و دوست شوید. کلوپ‌های ایرانی زیادی در بازی وجود دارد.

دانلود بازی Rumble stars

این بازی جذاب و بسیار هیجان انگیز را می توانید در هر دو پلتفرم اندروید و آی.او.اس از لینک‌های زیر دانلود نمایید. اگر نسخه اندروید آن در دسترس نبود می توانید اینجا کلیک کنید.

دانلود بازی برای ios دانلود بازی برای اندروید

 

 

admin
admin
نارین گیمز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *