بازی فیفا 20 ؛ آموزش ترفندها و نکات

بازی فیفا 20

از حالت ولتا تا مکانیک های بهبود یافته، دلایل زیادی برای انتخاب فیفا 20 ، جدیدترین نسخه‌ی فرنچایز EA یعنی فیفا، وجود دارد. اما مواردی هم وجود دارد که باید آنها را بدانید. به همین منظور ما برای شما راهنما و آموزشی برای ترفندها و نکات بازی فیفا 20 آماده کرده‌ایم و در اینجا می توانید بررسی دیجی بازی از فیفا 20 را بخوانید.

در اینجا ده نکته بسیار مهم را درباره‌ی ترفندها و نکات آموزشی فیفا 20 برای شما آماده کرده‌ایم که با استفاده و تمرین این‌ها می‌توانید به بازیکن بهتری در فیفا تبدیل شوید.

قسمت Skill Games را بازی کنید.

بازی فیفا 20

نه تنها شما می‌توانید از این قسمت نکات زیادی یاد بگیرید  بلکه برگشتن و تمرین دوباره‌ی آن نیز قطعا برای شما مفید خواهد بود. این حالت آموزشی بازی فیفا 20 را می‌توان بهترین آموزش بین بازی‌های ورزشی دانست، Skill Games در فیفا 20 شما را در مجموعه‌ای از چالش‌ها قرار می‌دهد که هر کدام سختی متفاوتی دارد.

حالت Skill Games به شما آموزش می‌دهد چگونه شوت بزنید، حرکت کنید، پاس دهید و دفاع کنید – تقریبا هر آن چیزی که شما نیاز دارید قبل از وارد شدن به زمین آنها را بدانید. ما توصیه می‌کنیم به صورت مقدماتی شروع کنید و حالت برنز چالش ها را در پیش بگیرید. البته یاد گرفتن این قسمت سختی ها خاص خودش را هم دارد به همین دلیل ما برای شما پکیجی از مجموعه مهارت های ضروری و ترفندهای بازی فیفا 20 آماده کرده‌ایم که البته تا حد زیاید برای فیفا 19 هم قابل استفاده است. می‌توانید خلاصه‌ای از ویدئوهای این پکیج را در لینک زیر مشاهده کنید.

پکیج کامل آموزش بازی فیفا 20 شامل نحوه صحیح دفاع، حمله، شوت و …، ترفندهای پاس گل دادن با دروازه بان ، خرید دو نفره فیفا و … همه در پکیج استثنائی آموزش فیفا 20 دیجی بازی. بر روی لینک کلیک کنید.

دفاع کردن، جلو نپرید

بهترین توصیه برای دفاع کردن در فیفا همان چیزیست که احتمالا اولین کسی که می‌خواسته به شما فوتبال بازی کردن یاد بدهد بهتان گفته: ناگهانی به سمت بازیکن نروید.

بازی فیفا 20 آموزش

در عوض با جابجایی‌های کوتاه جلوی مهاجم بایستید که این کار را می‌توانید با نگه داشتن L2/LT انجام دهید. این کار باعث می‌شود مدافع شما از مهاجم خیلی دور نشود و همچنین آماده این باشد که واکنش سریع نشان دهد.

از Timed Finish برای شوت‌های از راه دور استفاده کنید

Timed Finishing یا تمام کنندگی به موقع در فیفا 19 به عنوان مهارتی جدید برای شوتزنی معرفی شد. مشابه با شوت زدن در بازی‌های مثل NBA 2K20، تمام کنندگی به موقع نیازمند این است که شما دکمه‌ی شوت را دقیقا به موقع فشار دهید. البته این آسان نیست بنابراین برای هر شوت قابل اجرا نیست (در شوت های کوتاه و متوسط که نزدیک تر به دروازه هستند ضروری هم نیست که از آن استفاده کنید).

بازی فیفا 20 آموزش

با این حال یک شوت که به خوبی زمان بندی شده باشد شانس شما را برای یه گل از راه دور بیشتر می‌کند. در واقع بسیار خوب است که این روش انقدر خوب است که خیلی ها به دلیل اینکه غیرمنصفانه است از آن انتقاد می‌کنند. اگر شما با آن راحت نیستید مشکلی ندارد می‌توانید بیخیالش شوید. در غیر این صورت وقت آن رسیده که تمرین‌اش کنید.

به پاس‌های خود تنوع بدهید

هیچ محدودیتی برای پاس‌های شما در بازی فیفا 20 وجود ندارد.

بازی فیفا 20 آموزش

به جای اینکه تنها از پاس های قدرتی استفاده کنید بهترین کار این است که به پاس‌های مختلف عادت کنید و بدانید که هر پاس برای چه سناریو و موقعیتی مناسب است.

برای مثال زمانی که بازیکن شما از خط دفاعی رد می‌شود شما باید از پاس در عمق هوایی  یا زمینی استفاده کنید البته اگر بازیکن مد نظر شما ثابت است و فرار نکرده باید از پاس معمولی استفاده کنید و اگر از شما دور است باید از سانتر استفاده کنید (RB/R1+A/X).

اگر دوست دارید تا شوت زدن و پاس دادن را حرفه‌ای یاد بگیرید و کلی ترفندهای دیگه میتونید به این لینک برید و از پکیج ما استفاده کنید.

بازیکنان خود را بشناسید

بازی فیفا 20 آموزش

اگر می‌خواهید بهترین عملکرد را از تیم خود بگیرید باید بدانید که چه بازیکنانی را در زمین در اختیار دارید و هر کدام از آنها چگونه بازیکنانی هستند و چه توانایی‌هایی دارند. نکاتی که به طور کلی باید در مورد بازیکنان خود بدانید موارد مربوط به سرعت، شوت، چپ پا یا راست پا بودن بازیکن است که البته با تمرین و بازی کردن بیشتر قطعا شما کاملا نسبت به این توانایی‌ها آیتم‌های دیگر بازیکنان در بازی فیفا 20 تسلط پیدا خواهید کرد.

حالت Career Mode: از استعدادیاب های 5 ستاره استفاده کنید

اولین نکته که شما باید در حالت Career Mode انجام دهید این است که استعدادیاب های 5 ستاره را جذب تیم خود کنید.

بازی فیفا 20 آموزش

مطمئن شوید که از نظر قضاوت و تجربه ماکسیمم باشند چرا که در این صورت احتمال بیشتری وجود دارد که بازیکنان با پتانسیل بالاتر را جذب کنند. به محض اینکه آنها را استخدام کردید به کشورهای مختلف بفرستید تا بازیکنان جوان با استعداد را برای شما کشف کنند.

حالت Career Mode: بازیکنان جوان خود را قرض دهید

بازی فیفا 20 آموزش

اگر بازیکن جوانی در ترکیب خود دارید که زمان بازی زیادی به او نمی‌رسد آنها را برای قرض دادن قرار دهید. با این کار شما می‌توانید بازیکنان جوان را در بازی فیفا 20 پرورش دهید و سپس باتجربه‌تر و با توانایی‌های بالاتری آنها را پس بگیرید.

حالت Career Mode: راهنمای پتانسیل بازیکنان جوان

شما تنها بازیکنانی را می‌خواهید بخرید که پتانسیل خوبی برای پیشرفت داشته باشند.

بازی فیفا 20 آموزش

تشخیص اینکه یک بازیکن از چه پتانسیلی برخوردار است دانش اندکی در این زمینه می‌خواهد. نکاتی را در اینجا آورده‌ایم که بازیکنان آینده دار چگونه هستند و چگونه باید این مسئله را تشخیص دهیم:

پتانسیل رشد: بازیکنی که بتواند به امتیاز کلی 80 تا 84 برسد.

آینده دار: بتواند به امتیاز 85 تا 90 برسد.

پتانسیل خاص بودن را داشته باشد: بتواند به  نمره‌ی بالای 90 برسد

از زمان‌های گذشته در باشگاه است: این یعنی این بازیکن آنقدر سنش بالاست که امکان رشد ندارد.

Volta: شکل و چینش تیمی خود را حفظ کنید

به دلیل اینکه در این بخش از بازی فیفا 20 این بازی‌های کوچک از سه تا پنج نفره است مهم است تا شما چینش خود را حفظ کنید.

بازی فیفا 20 آموزش

زمانی که شما نفر آخر تیم خود را از زمین خود خارج می‌کنید در واقع از حریف خواسته‌اید به شما گل بزند. همینطور زمانی که یک بازیکن را با دو نفر از تیم خود دفاع می‌کنید تیم خود را باز کرده‌اید و به راحتی تسلیم خواهید شد.

بهترین پیشنهاد ما این است که برای هر بازیکن یک بازیکن دفاعی در نظر بگیرید و تا جایی که می‌توانید به آن بازیکن نزدیک بمانید.

فیفا یا پی اس ؟ کدامیک بهتر است؟

admin
admin
نارین گیمز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *