نسخه بعدی بازی PUBG تایید شد؛ اما دنباله‌ای بر عنوان فعلی نیست

شرکت تولید کننده بازی PUBG اعلام کرده که بازی دیگری از Playerunknown’s Battlegrounds در حال توسعه است. این بازی که هنوز اسمی برای آن انتخاب نشده، توسط استودیو جدیدی به نام Striking Distance ساخته خواهد شد که توسعه دهنده‌ قبلی Call of Duty و Dead Space یعنی گلن اسکافیلد را به عنوان مدیر ارسد اجرایی خود در اختیار دارد.

این پروژه به نظر می‌‌رسد در آغاز راه است و اکنون اطلاعات زیادی از آن در دسترس نیست. در نشست مطبوعاتی PUBG اعلام شد که این بازی “یک تجربه‌ی روایی منحصر بفرد در دنیای PUBG است.”، در حالیکه اسکافیلد به طور ضمنی اشاره کرد ممکن است بازی با سبک بتل رویال (Battle Royale) نباشد. او در ادامه گفت: “به عنوان یک خلاقیت، آزادی برای جستجو و گردش در دنیای بازی من را درباره‌ی فرصت‌هایی که پیش می‌آورد هیجان‌زده می‌کند که این تجربه را فراتر از ژانر بتل رویال می‌بینم.” در ادامه اسکافیلد در توییتی بیان کرد که این بازی دنباله‌ای بر PUBG نخواهد بود.

PUBG در آغاز دسترسی خود با PC قبل از اینکه اسپین‌آف بتل رویالی خود ساخته شود از Mod Arma 2 استفاده می‌کرد. بعد از آن در کنسول‌های ایکس‌باکس و پلی‌استیشن نیز ارائه شد.

همچنین PUBG یکی از تاثیرگذارترین بازی‌های قرن 21 بوده است. این بازی به خودی خود نیز موفقیتی عظیم است اما همچنین توانسته بر بزرگترین روند این روزهای صنعت بازی یعنی ژانر بتل رویال تاثیر گذار و الهام بخش عناوینی مثل Fortnite و Call of Duty:Black Ops 4 باشد.

admin
admin
نارین گیمز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *