حرفه‌ای شدن در بازی فورت‌نایت Fortnite چگونه است؟

آیا شما هم در حال تلاش برای حرفه‌ای شدن در بازی فورت‌نایت Fortnite هستید؟ اکثر گیمرها اینطور هستند. Fortnite از نظر استراتژی بسیار غنی است و تا حد زیادی شما برای یادگیری بازی باید متکی به خودتان باشید. اما در این مقاله می‌خواهیم نکات و توصیه‌هایی برای شما داشته باشیم تا روند بهتر شدن شما سرعت بیشتری پیدا کند. در عین حال توجه داشته باشید که استراتژی‌های هر شخص متفاوت با دیگری است و همین تفاوت‌ها می‌تواند شما را متمایز و خاص کند، بنابراین تقلید کننده‌ صرف نباشید و هر توصیه‌ای را با توجه به شخصیت و استراتژی‌های خود تغییر دهید و بهینه کنید.

تنظیمات را برای موفقیت خود آماده کنید

می‌توانید به سرعت و به سادگی تنها با تغییرتنظیمات به بازیکن بهتری تبدیل شوید. گزینه‌ای که باید به دنبال آن باشید Controller sensivity است که باید آن را روی ’60 FPS’ قرار دهید.
زمانی که این تغییر را اعمال کنید گیم‌پلی روان را نسبت به کیفیت تصویری در اولویت قرار داده‌اید. به عبارت دیگر بازی روان‌تر و نزدیک‌تر به 60 فریم در ثانیه که استاندارد طلایی بازی‌های چندنفره است، برای شما اجرا خواهد شد. شما تا زمانی که گیم‌پلی به روانی اجرا نشود نمی‌توانید کنترل کامل بازی را در اختیار داشته باشید.

حرفه‌ای شدن در بازی فورت‌نایت Fortnite

روی توانایی‌های مبارزه‌تان کار کنید

توانایی پنهان شدن و اجتناب از خطر بخشی ازیک استراتژی موفق بازی است، اما برای رسیدن به قله و بهترین بودن باید آماده باشید تا سهمی موثر در نبردها داشته باشید. بنابراین به جای اینکه در مکان‌های دوردست پیاده شوید و پنهان بمانید تا سایر بازیکنان بمیرند. در نبرد مشارکت داشته باشید، بازی‌های بیشتری انجام دهید تا بتوانید رقبای بیشتری را از پیش روی خود بردارید و بازیکنی حرفه‌ای در Fortnite باشید.

بسازید

سازه‌ها یکی از عناصر اصلی Fortnite با هدف خلق سنگری دفاعی است. اگر بتوانید سازنده‌ای سریع و موثر باشید و بتوانید در طول مبارزه‌ نیز به ساختن ادامه دهید هوشمندانه‌تر رقبا را کنار خواهید زد.
برای سریع‌تر و بهتر شدن در جایی که بازیکن دیگری مزاحم شما نشود تمرین کنید. تلاش کنید در ساخت انواع مختلف سازه‌ها مهارت پیدا کنید.

به صداها توجه کنید

صداها در Fortnite فوق‌العاده هستند. می‌توانید صدای شخصی در نزدیکی‌تان یا پایین‌تان را بشنوید. پس از این صدا به نفع خودتان استفاده کنید. در انتظار آن بازیکن در نزدیکی‌تان بمانید و با یک شاتگان غافلگیرش کنید. اگر صدای تیراندازی در فاصله‌ای می‌شنوید سری به آنجا زده و بررسی کنید، شاید بتوانید کسی را که درگیر مبارزه با دیگریست اسنایپ کنید!

زمانی که می‌میرید به سرعت به بازی برنگردید

مردن در Fortnite کاملا متداول است اما هر مرگ باید تجربه‌ای آموزنده باشد. از ویژگی بازپخش استفاده کنید تا ببینید از نگاه قاتل خود چگونه کشته شده‌اید. حرکات خود را به دقت بررسی و نقاط ضعف خود را شناسایی کنید و برای موقعیت‌های مشابه برنامه ریزی داشته باشید.

حرفه‌ای شدن در بازی فورت‌نایت Fortnite

یوتیوب را فراموش نکنید

در یوتیوب یا Twitch تعداد زیادی گیمر حرفه‌ای ویدئوهای مختلفی از استراتژی‌های خود می‌سازند و درباره‌ آنها توضیح می‌دهند. چه راهی برای آموزش بهتر از اینکه یک حرفه‌ای را تماشا کنید.
هر بازیکن سبک خاص خود را دارد، گیمری را که دوست دارید و می‌‌خواهید شبیه‌اش باشید انتخاب کنید و سبک بازی‌اش را اتخاذ کنید. چند بازیکن حرفه‌ای که می‌توانید ویدئوهای آنها را نگاه کنید: Ninja، Nick Eh 30، Myth و SypherPK

بازی کنید، بازی کنید و کمی بیشتر بازی کنید!

زمانی که ترفند جالبی از بازیکنی در یوتیوب دیدید مستقیما به سراغ بازی بروید و سعی کنید آن را اجرا کنید. نگران باختن در دفعات نخست نباشید؛ با بیشتر بازی کردن بهتر خواهید شد. زمانی نخواهد برد که رقص‌های floss زیادی پس از پیروزی‌تان انجام خواهید داد و حرفه‌ای شدن در بازی فورت‌نایت برایتان یک رویا نخواهد بود.

admin
admin
نارین گیمز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *