چالش های هفتگی فورتنایت ؛ فصل دهم هفته سوم

هفته سوم فصل دهم فورتنایت رسیده که یعنی مجموعه جدیدی از چالش ها برای بازیکنان این بتل رویال مهیا شده است. ماموریت های این هفته “برخورد دنیاها” نام دارد و همانطور که از اسمش پیداست بسیاری از چالش های آن به فصل پنجم برمی گردد و مربوط به ریفت ها و مکعب بنفش است. در اینجا به بررسی چالش های هفتگی فورتنایت در فصل دهم هفته سوم می پردازیم و نقشه هایی برای راهنمایی بیشتر شما در رابطه با چالش ها قرار داده ایم.

دز ادامه روند فصل دهم تنها سه چالش از برخورد دنیاها در دسترس بوده و با به پایان رساندن این چالش ها ، باقی چالش ها برای شما در دسترس قرار خواهد گرفت. خوشبختانه مجموعه اولیه چالش ها تقریبا ساده بوده: از شما می‌خواهد تا از یک ریفت استفاده کنید و از یک ریفت زون دیدن کنید و به رقبا در روستای وایکینگ (Viking Village) یا دریاچه لوت (Loot Lake) آسیب بزنید.

اکثر چالش های هفتگی فورتنایت برخورد دنیاها ساده است اما در یکی از آنها شما باید به یادبود مکعب کوین بروید که در اواسط فصل پنجم وارد داستان شد و پیش از این که Loot Lake را تغیر دهد دور جزیره چرخید. می‌توانید لیست تمام چالش های هفته سوم یعنی برخورد دنیاها را در پایین ببینید. زمانی که تمام چالش ها را پشت سر بگذارید ورژن پرستیج آنها فعال می‌شود که همان ماموریت‌های قبلی‌ست با شرایط اضافه‌ای که تکمیل آنها را سخت می‌کند.

برخلاف فصل‌های قبل چالش‌های برخورد دنیاها تنها برای کسانی که بتل پس فصل ده را داشته باشند فعال است. در گذشته اپیک گیمز چالش های معدودی را به صورت رایگان برای تمام بازیکنان قرار می‌داد اما این فصل، تقریبا تمام ماموریت‌ها را تنها منوط به داشتن بتل پس فصل دهم کرده است بنابراین شما برای اینکه بتوانید چالش‌ها را آغاز کنید ابتدا باید بتل پس آن را خریداری کنید.

چالش های برخورد دنیاها، فورتنایت فصل دهم هفته سوم

چالش های فصل دهم هفته سوم فورتنایت

  • از یک ریفت استفاده کنید (1)؛
  • از یک ریفت زون دیدن کنید (1) ؛
  • به رقبا در بلندی‌های Viking Village یا Loot lake آسیب بزنید (200)؛
  • به یادبود مکعب در بیابان یا دریاچه سر بزنید (1)؛
  • رقبا را در بیابان حذف کنید (3)؛
  • به جستجوی صندوق‌ها در Loot Lake بروید (3)؛
  • قارچ‌های چیده شده را مصرف کنید (10).

به یک ریفت زون بروید

ریفت‌ها جزئی اساسی از فصل پنجم فورتنایت بودند اما خبری از ریفت زون ها تا شروع فصل دهم نبود. به جای اینکه شما را به نقطه‌ی متفاوتی از جزیره ببرد، این مناطق بخش‌هایی از نقشه را به کلی تغییر می‌دهد مانند آنچه در آپدیت 10.10 رخ داد و مگامال به Retail Row تبدیل شد. در اینجا دو ریفت زون را به شما نشان داده‌ایم، یکی در همان Retail Row که صحبتش شد و دیگری در Tilted Town. برای تکمیل این چالش شما فقط باید به یکی از این مناطق سر بزنید.

چالش های فصل دهم هفته سوم فورتنایت ریفت زون ها

از یک یادبود مکعبی دیدن کنید

بسیاری از چالش‌های برخورد دنیاهای فورتنایت در فصل دهم ریشه در فصل پنجم دارند و یکی از به یاد ماندنی ترین المان‌های آن فصل مکعب عظیم بنفش بود که در بیابان پیدا شد و در نهایت Loot Lake را تغییر داد. اکنون مکعب با دو مجسمه که از روی آن ساخته شده یادش گرامی داشته می شود! اولی در بیابان در جنوب غربی Paradise Palms همانجایی که مکعب ابتدا در آنجا بود و دیگری در Loot Lake قرار دارد.

چالش های فصل دهم هفته سوم فورتنایت مکان یادبود مکعب

قارچ های چیده شده را مصرف کنید

آخرین مورد از چالش های هفتگی فورتنایت پیدا کردن قارچ ها و مصرف آنهاست، بدیهی‌ترین جا برای پیدا کردن قارچ در نزدیکی Lonely Lodge است. همچنین بسته‌های بزرگی از قارچ در سواحل شمال غربی جزیره درست در اطراف Haunted Hills و در شرق Junk Junction وجود دارد. غالبا قارچ‌ها در زیر درختان پیدا می‌شوند و به صورت تصادفی نیز می‌توان آنها را پیدا کرد و چون بازیکنان دیگر نیز به دنبال پیدا کردن آنها هستند ممکن است در مکان‌هایی که انتظارشان را می‌کشید پیدا نشوند. در این نقشه چند مکان که احتمال پیدا کردن قارچ در آنها وجود دارد را برای شما مشخص کرده‌ایم.

چالش های فصل دهم هفته سوم فورتنایت محل قارچ ها

admin
admin
نارین گیمز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *