چالش های هفتگی فورتنایت ؛ فصل دهم هفته ششم

این فصل فورتنایت به هفته ششم خود رسیده است و نوبت به چالش های فورتنایت فصل دهم هفته ششم رسیده تا گیمرهای این بازی را همچنان مجذوب آن نگه دارد. اپیک گیمز چالش های فورتنایت فصل دهم هفته ششم را بوگی داون (Boogie Down) نام گذاری کرده است. مثل همیشه تکمیل چالش های هفته پاداش های مختلفی برای بازیکنان به همراه دارد. در پایین راهنمای چالش های فورتنایت ؛ فصل دهم هفته ششم را برای شما آماده کرده‌ایم که با مجسمه‌ی خفاش، تابلوهای رقص ممنوع و سایر چالش‌ها همراه است.

در پایین برای شما لیست کامل چالش های بوگی داون را آورده‌ایم. هفت چالش معمولی و هفت چالش پرستیژ برای چالش های فورتنایت ؛ فصل دهم هفته ششم وجود دارد. چالش های معمولی هفته برای دارندگان بتل پس و چالش های پرستیژ تنها برای کسانی که چالش‌های معمولی را تکمیل کرده‌اند در دسترس خواهد بود.

چالش های هفتگی فورتنایت ؛ فصل دهم هفته ششم

 • به یک رقیب با بوگی بمب آسیب بزنید ( 2 بار)
 • در مقابل یک مجسمه‌ی خفاش، بالای استخر بالاتر از زمین و روی صندلی غول‌ها برقصید (1 بار)
 • 100 متر را با رقص طی کنید (1 بار)
 • تابلوهای رقص ممنوع را نابود کنید (3 بار)
 • در 3 بازی مختلف در R.U.T.E برقصید.
 • به یک رقیب که تحت تاثیر بوگی بمب ایت آسیب بزنید (2 بار)
 • در مقابل مجسمه‌ی خفاش، بالای استخر بالاتر از زمین و بر روی صندلی غول‌ها در یک بازی برقصید (1 بار)
 • با اسنایپر، پیستول و سلاح انفجاری رقبا را حذف کنید (1 بار)
 • همراه با دیگران برای بالا آوردن توپ دیسکو در یک آشیانه هواپیمای یخی (1)
 • در پیانوی بزرگ صفحه موزیک را بنوازید (1)
 • پس از باز کردن یک محموله‌‌ی پرتابی در باری‌های مختلف برقصید (3)
 • پشت دی‌جی در یک کلاب با لباس YOND3R برقصید. (1)

راهنمای تکمیل چالش‌های هفتگی فورتنایت ؛ فصل دهم هفته ششم

در مقابل یک مجسمه‌ی خفاش، بالای استخر بالاتر از زمین و روی صندلی غول‌ها برقصید

برای تکمیل این چالش بازیکنان باید در مقابل مجسمه‌ی خفاش، بالای استخر بالاتر از مین و روی صندلی غول‌ها برقصند که برای ورژن نرمال این چالش شما می‌توانید در بازی‌های مختلف این کارها را انجام دهید. هرچند در ورژن پرستیژ شما باید مقابل این آیتم‌ها در یک بار بازی برقصید.

مطابق عکس بالا شما می‌توانید مجسمه‌ی خفاش (رنگ قرمز)، استخر بالاتر از زمین (بنفش) و صندلی غول‌ها (زرد) پیدا کنید و این چالش هفته را تکمیل کنید.

همانطور که می‌بینید مجسمه‌ی خفاش در منطقه‌ی Haunted Hills واقع است و پیدا کردن آن زمانی که شما به آنجا برسید سخت نخواهد بود و می‌تواید آن را در قسمت شرقی منطقه‌ی Spooky ببینید.

چالش های فورتنایت فصل دهم هفته ششم

استخر بالاتر از زمین در بالای جزیره‌ی معلق قرار دارد. احتمالا اگر شما می‌خواهید همه‌ی آیتم‌ها را در یک بازی ببینید اول همین جا فرود بیایید ساده‌تر خواهد بود. چون اگر روی جزیره معلق فرود بیایید دیگر به هیچ وجه استخر را از دست نخواهید داد.

چالش های فورتنایت فصل دهم هفته ششم

آخرین جایی که باید بروید صندلی غول‌ها است. شما می‌توانید آن را درست در شمال Happy Hamlet پیدا کنید که یک صندلی چوبی بسیار بزرگ است که ندیدن آن بسیار سخت است.

از پیانوی بزرگ دیدن کنید

برای تکمیل این چالش بازیکن تنها نیاز دارد تا پیانوی بسیار بزرگ را در لبه‌ی نقشه، درست در جنوب Lonely Lodge پیدا کنید. مکان پیانو را در تصویر زیر بارنگ قرمز مشخص کرده‌ایم.

چالش های فورتنایت فصل دهم هفته ششم

شما تنها نیاز دارید که از این پیانو دیدن کنید و کار خاصی لازم نیست انجام دهید البته تا آنجا که رفته‌اید یکی دو نتی هم بنوازید!

تابلوهای رقص ممنوع را نابود کنید

برای تکمیل این چالش بازیکنان باید 3 تابلوی رقص ممنوع را که در نقاط مختلف جزیره پراکنده هستند نابود کنند. نکته‌ی این چالش این است که اگر یک بازیکن دیگر تابلو را نابود کند دیگر در آن بازی آن تابلو وجود نخواهد داشت بنابراین اگر چند بازیکن در یک بازی بخواهند این چالش را انجام بدهند کمی سخت خواهد بود. مکان های چندتا از این تابلوها را در نقشه بالا مشخص کرده ایم.

در یک B.R.U.T.E در بازی‌های مختلف برقصید

چالش های فورتنایت فصل دهم هفته ششم

اگر در جریان نیستید B.R.U.T.Eها ربات‌هایی هستند که با شروع فصل 10 به بازی معرفی شدند که حاشیه‌هایی نیز به همراه داشتند به خصوص که بازیکنان معتقد بودند آنها بیش از حد قوی هستند.

با این حال برای تکمیل چالش بوگی داون شما تنها باید در این ربات‌ها باشید و در سه بازی مختلف برقصید. نقطه‌ی خاصی برای B.R.U.T.Eها وجود ندارد و آنها در نقاط مختلفی ظاهر می‌شوند. با این حال اگر نقشه‌ی خود را چک کنید می‌توانید نقطه‌ی دقیق آن را پیدا کنید که با آیکون ربات مشخص شده است.

با دیگران برای بالا آوردن توپ دیسکو در آشیانه یخ زده‌ی هواپیما برقصید

چالش های فورتنایت فصل دهم هفته ششم

آشیانه‌ی هواپیما را می‌توانید در Frosty Fights پیدا کنید که در نقشه‌ی پایین نیز مشخص شده است. شما باید به قسمت غربی Frosty Fights بروید تا آشیانه را پیدا کنید که نزدیک آب است و داخل آشیانه می‌توانید توپ دیسکو را ببینید.

چالش های فورتنایت فصل دهم هفته ششم

قسمت آزاردهنده‌ی چالش های فورتنایت ؛ فصل دهم هفته ششم این است که نمی‌توانید خودتان به تنهایی توپ دیسکو را بالا بیاورید و برای این کار حداقل به یک بازیکن دیگر نیاز دارید تا روی استیج رقص دیگر برقصد تا توپ دیسکو بالا بیاید. می‌توان این چالش را در بخش تک نفره انجام داد اما بهترین موقعیت در حالت دونفره  و همراه با هم تیمی خودتان است که می‌توانید این چالش را تکمیل کنید.

صفحه موسیقی را در پیانوی بزرگ بنوازید

چالش های فورتنایت فصل دهم هفته ششم

در چالش های قبلی مکان پیانو را برای شما مشخص کردیم، به راحتی می‌توانید به آنجا بروید و یک صفحه موسیقی که آنجا قرار دارد را بنوازید نگران نباشید اگر دانش موسیقی ندارید چرا که نت ها روی پیانو علامت گذاری شده است. مکان پیانو را در نقشه بالا جهت یادآوری برای شما آورده‌ایم.

پشت جایگاه دی‌جی  در یک کلاب رقص با لباس YOND3R برقصید

برای تکمیل این چالش نخست شما باید لباس YOND3R را داشته باشید که در بتل پس 47 می‌توانید قفل آن را باز کنید. اگر تا آنجا نرفته‌اید راهنمای چالش‌های فصل دهم قبلی ما را ببینید تا XP اضافه به دست آورید.

زمانی که لباس YOND3R را به دست آوردید باید به جایگاه دی‌جی در مکان کلاب رقص بروید که می‌توانید ان را طبق نقشه‌ی پایین در منطقه برفی در شمال شرقی Happy Helmet پیدا کنید.

چالش های فورتنایت فصل دهم هفته ششم

راهنمای چالش های فصل دهم

هفته اول

هفته دوم

هفته سوم

هفته چهارم

هفته پنجم

admin
admin
نارین گیمز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *