چالش های فصل دهم فورتنایت هفته نهم + راهنمای کامل

مجموعه دیگری از ماموریت ها در قالب چالش های فصل دهم فورتنایت هفته نهم پس از ارائه‌ی آپدیت v10.40 در دسترس پلیرها قرار گرفته است که در اینجا قصد داریم راهنمایی کاملی درباره‌ی نحوه‌ی تکمیل این چالش ها همراه با ارائه‌ی نقشه و لوکیشن‌های مربوطه بپردازیم.

در پایان هر هفته مجموعه جدیدی از ماموریت ها برای فورتنایت تعریف می‌شود که پاداش های بتل پس برای تکمیل کنندگان آنها و همچنین تجربه خوبی برای پلیرها در بازی ایجاد می‌کند. زمانی که پلیرها ماموریت ها را تکمیل کنند آنها خواهند توانست بتل استار مخفی را پیدا کنند.

در حالیکه برخی پلیرها از تکمیل ماموریت ها به تنهایی لذت می‌برند بقیه منتظر راهنمایی ماموریت ها هستند تا بتوانند سریع‌تر این کار را انجام دهند. از آنجا که زمان زیادی از فصل دهم باقی نمانده است شما وقت زیادی برای کسب XP در رابطه با بتل پس‌ها ندارید بنابراین استفاده از راهنما قطعا از نظر زمانی برای شما به صرفه خواهد بود.

اینجا تمامی چالش های فصل دهم هفته نهم فورتنایت ارائه شده توسط اپیک گیمز را می‌توانید ببینید:

چالش های نرمال

 • بر روی یک Bullseye فرو بیایید
 • هنگام برداشت مصالح به 50 نقطه ضعیف ضربه بزنید.
 • با اسنایپر رایفل یک رقیب را بکشید.
 • به یک سیبل در محدوده آسان شلیک کنید
 • چهار مسیر اسکای دایو روی Fatal Fields پس از پریدن از اتوبوس داشته باشید
 • 10 هدشات انجام دهید
 • 2 محموله‌ی لوت را از فاصله‌ی 50 متری هدف بگیرید.

چالش های پرستیژ

 • هنگام برداشت مصالح به 5 نقطه ضعیف پیاپی ضربه بزنید
 • 1 محموله‌ی لوت را از فاصله‌ی 100 متری از بین ببرید
 • در یک بازی 3 هدشات انجام دهید
 • به یک سیبل در محدوده‌ی سخت شلیک کنید
 • یک مسر اسکای دایو کامل روی Dusty Depot بعد از پریدن از اتوبوس داشته باشید
 • 3 هدشات با یک سلاح Scpoed انجام دهید
 • یک Bottle Flip روی هدفی در نزدیکی ماهی بزرگ، لاما یا خوک فرود بیاورید

فرود بر روی Bullseyes های مختلف

چالش فصل دهم هفته نهم فورتنایت

برای تکمیل چالش های فصل دهم فورتنایت هفته نهم یکی از آنها مربوط به فرود روی Bullseyes است که ما سه تا از آنها را شناسایی کرده‌ایم و برای راحتی کار شما بر روی نقشه مشخص شده‌اند تا به راحتی بتوانید این چالش را پشت سر بگذارید.

 

فرود بر روی Bullseyes های مختلف

برای تکمیل این چالش شما فقط نیاز دارید تا روی این نقاط فرود بیایید و چالش به صورت اتوماتیک از لیست شما کنار خواهد رفت.

سیبل محدود‌ه‌ی آسان را بزنید

سیبل محدود‌ه‌ی آسان را بزنید

برای تکمیل این چالش شما نیاز دارید این سیبل‌ها را هدف قرار دهید و این کار نیز به سرعت انجام می‌شود اگر مکان سیبل‌های ساده را بدانید. به محض فرود آمدن شما یک چتر، یک تابلو و یک صفحه‌ی فشار دورانی در اطراف این مکان‌ها خواهید دید. به محض اینکه شما روی صفحه‌ی فشار قرار بگیرید هدف‌ها آزاد خواهند شد (اگر آزاد نشدند از روی صفحه کنار بروید و مجددا اقدام کنید).

سیبل محدود‌ه‌ی آسان را بزنید چالش فصل دهم هفته نهم

تکمیل مسیرهای اسکای دایو بر روی Fatal Fields

تکمیل مسیرهای اسکای دایو بر روی Fatal Fields فورتنایت

برای تکمیل این چالش شما فقط نیاز دارید تا از اتوبوس فورتنایت در نزدیکی Fatal Fields خارج شوید و به دنبال چهار حلقه‌ای باشید که نشان دهنده‌ی مسیرهای اسکای دایو در آسمان است.

فقط مطمئن شوید که پس از پریدن به سرعت گلایدر خود را بپوشید چون که نخستین حلقه بسیار بالا خواهد بود. به محض اینکه می‌خواهید از میان حلقه بگذرید گلایدر خود را ببندید تا مطمئن شوید که از میان حلقه اسکای دایو کرده‌اید. به هر صورت در مسیر بین حلقه‌ها می‌توانید گلایدر خود را باز کنید.

محموله‌های لوت را از فاصله‌ی 50 متری از بین ببرید

راهنمای چالش محموله‌های لوت را از فاصله‌ی 50 متری از بین ببرید

محموله‌های لوت موردی عجیب برای چالش‌های فصل دهم فورتنایت نیست و در هفته نهم مجددا از آنها یاد شده. شما می‌توانید محموله‌های لوت را در هر مکانی که با متن طلایی در نقشه مشخص شده پیدا کنید.

پس از فرود در مکان طلایی شما به راحتی می‌توانید به آسمان نگاه کنید و محموله‌های لوت را ببنید. مطمئن شوید در فاصله‌ی مناسبی قرار دارید سپس با چند بار شلیک آنها را نابود کنید.

به سیبل‌های سخت شلیک کنید

چالش فصل دهم به سیبل‌های سخت شلیک کنید

مشابه با دیگر ورژن چالش پلیرها نیاز دارند تا یکی دیگر از مکان‌های تیراندازی در فورتنایت را پیدا کنند. این بار به جای شلیک هدف نزدیک پلیرها باید هدف دورتر را هدف قرار دهند. اگر به یادآوری نیاز دارید می‌وانید در نقشه پایین مکان این سیبل‌های تیرانداری را ببینید.

سیبل محدود‌ه‌ی آسان را بزنید چالش فصل دهم هفته نهم

 

البته در انجام این چالش کمی صبور باشید چرا که ممکن است زدن هدف سخت به آسانی مورد قبلی نباشد البته احتمالا در زدن هدف مشکل خاصی نخواهید داشت و پس از چند تلاش موفق خواهید شد و به سراغ چالش های دیگر فصل دهم فورتنایت هفته نهم خواهید رفت.

تکمیل اسکای دایو روی Dusty Depot

چالش فورتنایت تکمیل اسکای دایو روی Dusty Depot

مشابه با چالش دیگر مربوط به اسکای دایو در این مورد نیز مسیر اسکای دایو روی Dusty Depot را شناسایی کنید و تمامی موارد که در چالش نرمال مربوط به اسکای دایو بود را در این مورد نیز رعایت کنید.

یک Bottle Flip را در هدف نزدیکی ماهی،لاما یا خوک بزرگ قرار دهید

یک Bottle Flip را در هدف نزدیکی ماهی،لاما یا خوک بزرگ قرار دهید چالش فورتنایت

برخلاف سایر چالش های این فصل شما لازم نیست به دنبال نقطه‌ای در میان این سه باشید. بلکه هدف کوچکی در نزدیکی هر یک از این حیوانات وجود دارد. برای این چالش شما تنها نیاز دارید تابه یکی از این مکان‌ها سر بزنید که لوکیشن آنها هم در نقشه زیر مشخص شده است.

لوکیشن چالش فصل دهم فورتنایت هفته نهم

هر چند شما باید قبل از این آیتم Bottle Flip را باز کرده باشید که در این اتفاق در تایر 37 بتل پس‌های فصل دهم می‌افتد. اگر هنوز به این مرحله نرسیده‌اید باید XP بیشتری کسب کنید تا بتوانید چالش های فصل دهم فورتنایت هفته نهم را به طور کامل انجام بدهید.

 

 

admin
admin
نارین گیمز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *