پایان فصل دهم فورتنایت و آنچه از فصل یازدهم می دانیم

تنها چند روز به پایان فصل دهم فورتنایت مانده است. این فصل از بازی شوتر رایگان اپیک گیمز بر روی تمام پلتفرم‌های PS4، ایکس باکس، PC، نینتندو سوییچ و گوشی‌های موبایل از آغاز آگوست بازی شد و تغییرات زیادی نیز در این فصل از بازی ایجاد شد.

در این فصل اپیک همچنین تغییراتی در نحوه‌ی کارکرد چلنج‌ها نیز ایجاد کرده است. در گذشته مجموعه‌ای از چالش‌ها ارائه می‌کرد که در هر هفته از فصل جدید تکمیل می‌شد و برخی زا این ماموریت‌ها برای همه در دسترس بود حتی اگر بتل پس هم نداشتند. اما اکنون اکثر چالش‌ها و ماموریت‌های بازی تنها برای دارندگان بتل پس ارائه می‌شود. علاوه بر این در فصل دهم هر چالش هفتگی دارای تم خاص خود و سه چالش در دسترس بود که شما با تکمیل آنها می‌توانستید به سراغ چالش‌های بعدی بروید.

می‌توانید از این چند روز باقیمانده استفاده کنید و در پایان فصل دهم فورتنایت با استفاده از راهنمایی چالش‌هایی که در زیر آمده است چالش‌های تکمیل نشده خود را کامل کنید.

فصل ۱۰ فورتنایت ؛ تاریخ شروع، بتل پس و آنچه از این فصل می‌دانیم

چالش های فصل دهم فورتنایت ؛ هفته اول (Road Trip , Rumble Royale)

چالش های فصل دهم فورتنایت ؛ هفته دوم (Spray and Pray)  

چالش های فصل دهم فورتنایت ؛ هفته سوم (Worlds Collide)

چالش های فصل دهم فورتنایت ؛ هفته چهارم (Smash and Grab)

چالش های فصل دهم فورتنایت ؛ هفته پنجم (Blockbuster)

چالش های فصل دهم فورتنایت ؛ هفته ششم (Boogie Down)

چالش های فصل دهم فورتنایت ؛ هفته هفتم (Team Spirit)

چالش های فصل دهم فورتنایت ؛ هفته هشتم (Storm Racers)

چالش های فصل دهم فورتنایت ؛ هفته نهم (Bullseye)

چالش های رویداد بتمن فصل دهم فورتنایت

 

پس از گانه زنی‌های بسیار در مورد زمان اتمام فصل دهم فورتنایت اپیک به طور رسمی تایید کرده است که این فصل در تاریخ 13 اکتبر یعنی 21 مهر پایان خواهد یافت. این تاریخ در پست وبلاگ اپیک اعلام شد که شامل جزئیات بیشتری از بازی، اضافه شدن ربات‌ها و آپدیتی برای رویداد ترکیبی و کنترل‌های هدفگیری جدید هم می‌شد.

درباره‌ی فصل یازدهم نیز گمانه زنی‌هایی وجود دارد به خصوص در رابطه با نقشه‌ی فورتنایت که مداما در حال تغییر است. داده کاو معروف فورتنایت Lucas7yoshi اعلام کرده که شواهدی پیدا کرده است که نشان می‌دهد احتمال نقشه جدید برای فصل بعدی وجود دارد یا حداقل تغییرات عمده‌ای در نقشه فعلی ایجاد خواهد شد. همچنین او پستی روی توییتر خود داشت که نام‌هایی را در پست معرفی کرده بود که در کدهای فورتنایت دیده شده بود و احتمالا لوکیشن‌های جدید بازی خواهد بود.

فعلا در چند روز باقیمانده از فصل ده می‌توانیم همچنان از بازی و چالش های باقیمانده لذت ببریم و همینطور منتظر خبرهای جدید از فصل یازدهم باشیم.

admin
admin
نارین گیمز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *