فصل دهم فورتنایت ؛ راهنمای چالش ها

فصل دهم فورتنایت آغاز شده است. فصل جدید بازی شوتر بتل رویال کمپانی اپیک گیمز اکنون رسما در PS4، ایکس باکس وان، نینتندو سوییچ و PC قابل دسترسی است. همانطور که انتظار می‌رفت مکان‌های جدید به نقشه اضافه شده و همینطور بتل پس‌های جدیدی نیز برای خرید وجود دارد که به شما اجازه‌ی دسترسی به چالش‌ها و پاداش‌های بسیاری را می‌دهد.

هرچند این تمام تفاوت‌های این فصل نیست؛ این بار Epic Games تغییرات بزرگی در چگونگی تکمیل چالش‌ها نیز ایجاد کرده است. قبلا اپیک گیمز تنها مجموعه‌ی جدید از چالش‌ها را ارائه می‌کرد که شما بایستی در طول هفته از پس آن برمی‌آمدید. به جای چالش‌های هفتگی این بار اپیک گروهی از وظایف را همراه با هم در مجموعه‌هایی با تم‌های مختلف قرار داده است. هر مجموعه نیز تنها سه چالش را دربر دارد که چالش‌های بعدی آن با تکمیل قبلی‌ها باز می شود.

شما می‌توانید چالش‌ های فصل دهم فورتنایت را همین پایین ببینید. ما سعی خواهیم کرد با پیشرفت فصل این لیست را آپدیت کنیم و چالش‌های جدید و راهنمایی‌های مربوط به هر کدام را در همین پست قرار دهیم. پس حتما مجددا به این پست سر بزنید تا جالش‌های بعدی را هم از دست ندهید.

Fortnite: چالش‌های فصل دهم

چالش‌های Road Trip

علامت‌های توقف را با لباس کاتالیست (Catalyst Outfit) از بین ببرید

فصل 10 فورتنایتهمانطور که از عنوان این چالش پیداست، شما باید در این چالش فصل 10 تابلوهای ایست را در حالی که پوسته‌ی کاتالیست را به تن دارید از بین ببرید. این لباس در مرحله‌ی 1 بتل پس فصل ده باز می‌شود، پس هر موقع آن را به دست آوردید، پوسته‌ی خود را مجهز کنید و آماده‌ی خرابکاری شوید.شما باید در مجمع 10 تابلوی ایست را در این چالش از بین ببرید و می‌توانید این کار را در چند سری مختلف انجام دهید. همانطور که احتمالا حدس می‌زنید، تابلوهای ایست در کل جزیره پخش شده است اما شما می‌توانید بیش از یک تابلو را در برخی نقاط به خصوص پارک تفریحی Pleasant Park، چشمه‌های نمک Salty Springs، مگا مال Mega Mall  و نخل‌های بهشتی  Paradise Palms پیدا کنید. به محض اینکه 10 تابلو را از بین ببرید، چالش تکمیل شده و 10 بتل استار خواهید گرفت. در نقشه‌ی بالا تعدادی از لوکیشن‌ها که احتمال وجود تابلوهای ایست در آنها بیشتر است را مشخص کرده‌ایم.

به مجسمه همبرگر، یک دایناسور و مجسمه‌ی سرسنگی سر بزنید

این چالش بسیار ساده است، تمام آن چه که باید انجام دهید این است کهدر جزیره این سه آیتم را پیدا کنید و از آنها دیدن کنید.مجسمه همبرگر را می‌توانید بالای تپه‌ای در شرق پارک تفریح پیدا کنید. دایناسور در نقطه‌ی مخالف نقشه است، شما می‌توانید آن را در کنار راهیی به جنوب نخل‌های بهشتی پیدا کنید. در نهایت مجسمه‌ی سرسنگی در نزدیکی دریاچه‌ی یخ زده در شمال قله‌ی قطبی قرار دارد. به محض اینکه تمام این آیتم‌ها را دیدید چالش تمام شده و ده بتل استارز دریافت خواهید کرد. در تصویر بالا می‌توانید موقعیت این آیتم‌ها را ببینید و با استفاده از نقشه‌ها این چالش را تکمیل کنید.

چالش‌های Rumble Royale

برخلاف چالش‌های Road Trip، چالش‌های Rumble Royale به حالت تیمی Rumble بستگی دارد. شما با مجموعا سه وظیفه چالش را آغاز می‌کنید که وظایف دیگر با تکمیل بقیه باز می‌شوند. در مقایسه با ماموریت های چالش سفر بسیار ساده بوده و از بردن تعداد مشخصی از بازی تا کمک به هم‌تیمی با حف رقبا متنوع است.

admin
admin
نارین گیمز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *