رویداد بتمن در فورتنایت آغاز شد + راهنمایی چالش ها

اپیک گیمز از رویداد بتمن در فورتنایت خود رونمایی کرد تا تولد هشتاد سالگی سوپرهیروی رداپوش را جشن بگیرد. این رویداد تا تاریخ 14 مهر ادامه خواهد داشت که در این رویداد اسکین‌ها، مکان‌های جدید و گجت‌ها و آیتم‌های جدید مرتبط با بتمن وجود خواهد داشت.

تا زمان اعلام شده شما می‌توانید پکیج بتمن را در فروشگاه فورتنایت خریداری کنید. این پکیج شامل دو لباس مختلف بتمن ، یک گلایدر با استایل بتمن و یک ابزار برداشت متریال بتمن خواهد بود. همچنین اپیک آیتم‌های دیگری که الهام گرفته شده از بتمن است در فروشگاه تا تاریخ 14 مهر خواهد فروخت.

همزمان با رویداد کراس اور بتمن یک ریفت زون جدید باز شده است که Tilted Town را به گاتهام سیتی تبدیل کرده است و شما قادر خواهید بود گجت‌های بتمن مثل تفنگ گراپنل و Batarang انفجاری را در آن استفاده کنید. طبیعتا مجموعه چلنج هایی نیز با تم بتمن وجود خواهد داشت که تمامی این چالش ها برای تمام بازیکنان رایگان خواهد بود و تا تاریخ 9 مهر در دسترس باقی خواهد ماند. شما می‌توانید جزئیات بیشتر را در وبسایت اپیک مطالعه کنید.

همچنین فصل 10 فورتنایت در 14 مهر پایان خواهد یافت و شما می‌توانید چلنج های باقی مانده از این فصل را تا این تاریخ تکمیل کنید. آخرین چالش ارائه شده برای فصل دهم فورتنایت هفته هشتم آن است که می‌توانید راهنمای کامل این چلنج‌ها را در دیجی‌بازی مطالعه کنید.

راهنمایی چالش های رویداد بتمن در فورتنایت

مکان‌های قوطی‌های گاز جوکر: راهنمای خنثی کردن سه قوطی

این قوطی‌ها در جای خاصی قرار ندارند و مکان آنها در هر بازی متفاوت است اما ما توانسته‌ایم شانس بیشتری برای پیدا کردن آنها در نقاط خاصی داشته باشیم که در نزدیکی Lucky Landing، Salty Springs و دریفت زون گاتهام سیتی بوده است که حدودا در نقشه پایین آنها را مشخ کرده‌ایم. البته اینها قطعا تنها قوطی‌های موجود در جزیره نیستند ولی شما نیاز دارید تا سه تای آنها را خنثی کنید.

راهنمای چالش های رویداد بتمن

آنطور که در جزئیات این چلنج رویداد بتمن در فورتنایت گفته شده است شما باید سه قوطی را در سه مکان مختلف خنثی کنید بنابراین خنثی کردن آنها در یک منطقه این چالش را تکمیل نخواهد کرد. با تکمیل این چالش شما 10 بتل استار خواهید گرفت.

راهنمای چالش علامت های بتمن

همانطور که در این چلنج بیان شده است شما باید سیگنال های بتمن را خارج از گاتهام سیتی روشن کنید. چندین سیگنال بتمن در سراسر جزیره پخش شده است که اکثر آنها در قسمت شمال غربی نقشه قرار دارند اما شما تنها به سه تای آنها نیاز دارید. ما در نقشه پایین تمام لوکیشن هایی که سیگنال در آنها پیدا شده علامت گذاری کرده‌ایم.

چالش های رویداد بتمن فورتنایت

خوشبختانه در این چلنج شما بعد از روشن شدن سیگنالل توسط بازیکن دیگر باز هم می‌توانید آن را روشن کنید و با روشن کردن سه سیگنال بتمن 10 بتل استار این چالش را دریافت خواهید کرد.

admin
admin
نارین گیمز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *