معرفی و بررسی بازی warface

قبل از اینکه وارد معرفی بازی Warface شویم، بیایید یکم به خاطرات بازی های جذاب شوتینگ برگردیم…

مرور خاطرات بازی های شوتینگ

مجموعه بازی های Call of Duty را به خاطر دارید؟ همان جایی که شما در  نقش یک سرباز بودید و در گوشه کنار نقشه بازی می گشتید تا یک دشمن از تیم مقابل را پیدا کنید. بله! دقیقا همان موقع که یک سرباز از دشمن را پیدا می کردید، بلافاصه سلاح های حرفه ای خود را در می آوردید و از دور به او شلیک می کردید و کلی امتیاز به دست می آوردید. این همان زمانی بود که آدرنالین زیادی ترشح می کردید.

اما چند دقیقه بعد یک نفر دیگر از پشتتان ظاهر می شد، بلافاصله صفحه قرمز می شد و شما کشته می شدید… بووووووووم، این نیز همان لحظه ای است که اعصابتان خورد می شد و بی صبرانه منتظر شروع دور بعدی بازی بودید. احتمالا اگر Call of Duty باز هستید، این تعاریف اصلا برایتان تازگی نداشته است، چرا که 7 8 سال است مدام با این صحنه ها مواجه می شوید.

حالا با این زمینه برگردیم به اصل موضوع…

معرفی بازی warface

معرفی بازی warface

معرفی بازی warface

بازی Warface، گیم رایگان شرکت کریتک است که در سبک همان بازی Call of Duty ساخته شده، قسمت چند نفره آن را گسترش داده و ایده های جدید و جذابی را به آن اضافه کرده است و هر چیزی را که بخواهید، می توانید از فروشگاه آن بخرید. در مراحل بازی نیز از ابتدا یک سری از محدودیت ها وجود دارد که باید ابتدا یک سری از مراحل بازی را پیش ببرید تا کم کم هر کدام از این محدودیت ها باز شوند.

در ابتدای بازی، دقیقا مانند کانتر باید از بین کاراکتر های از پیش ساخته شده، یکی را انتخاب کنید، اما این امکان را ندارید که یک شخصیت را خودتان از صفر تا صد بسازید، اما می توان گفت که ابن کاراکتر های از پیش ساخته شده نیز، تنوع خوبی دارند.

اگر به بازی های شوتینگ یا همان سبک تیر اندازی علاقه دارید که در آن در یک زمین دایره ای باید به دنبال دشمنان بگردید و آن ها را بکشید، بازی Warface انتخاب مناسبی برایتان است. هنگامیکه که Warface بازی می کنید، نا خوداگاه به یاد کانتر استرایک نیز می افتید که می توان گفت حتی بیشتر از آن که به Call of Duty شباهت داشته باشد به کانتر شبیه تر است.

جالب است که بدانید بیشتر مخاطبین بازی War face بچه های 10 تا 12 ساله هستند و حتی باعث شده است که در دنیا این نگرانی برای والدین پیش بیاید که فرزندانشان تکالیف مدرسه را انجام ندهند و Warface بازی کنند!

گیم پلی بازی Warface

گیم پلی بازی Warface

گیم پلی بازی Warface

گیم پلی این بازی رضایت بخش است و تقریبا همانند سایر بازی های این سبک است. از نظر دقت شلیک ها به اهداف، مخصوصا به اهداف نزدیک، کاملا دقت بالایی دارد اما ممکن است در اهداف نسبتا دور، مجبور شوید تیر های بیشتری را خرج کنید.

به نظر من، یکی از نقاط ضعف گیم پلی آن، می تواند بازی با هوش مصنوعی و قسمت تک نفره آن باشد. چراکه هوش مصنوعی بازی چندان باهوش نیست و حتی می توانید با گلنگدن تفنگ خود نیز دشمن را بکشید!

بنابراین پیشنهاد دیجی بازی این است که سعی کنید بیشتر به صورت مولتی پلیر بازی کنید و خیلی به فسمت یک نفره بازی warface دل نبندید!!

همانند سایر بازی های شوتینگ نیز این بازی چند نقشه متنوع دارد و از این نظر نیز رضایت بخش است.

گرافیک بازی

گرافیک بازی نیز تقریبا خوب است، اما نباید از آن انتظار بازی های امروزی و متعلق به سال های 2018 و 2019 داشته باشید. گرافیک آن در حد بازی های سال 2010 است. این ضعف گرافیکی، به خصوص در بخش انفجار بمب یا حرکت هلی کوپتر ها بیشتر نمود دارد.

ولی اگر به دنبال یک بازی شوتینگ جدید و جذاب هستید، می توانید این نقطه ضعف را به جان بخرید.

از لحاظ اسلحه ها هم تنوع و کیفیت خوبی دارند و از نظر من قابل قبول بود.

نتیجه گیری

بازی Warface نه بازی افتضاحی است نه خیلی عالی! می تواند ارزش چند ساعت بازی کردن را داشته باشد، اما می توانید در سبک بازی های شوتینگ، بازی های بهتری را نیز پیدا کنید. اگر به دنبال بازی های شوتینگ مدرن هستید، می توانید نسخه Global offensive کانتر یا Titanfall را امتحان کنید و یا اگر به دنبال بازی های معروف تری هستید، می توانید Battlefields یا Call of Duty  را انتخاب کنید.

این بازی نیز مزایای خاص خود را دارد، اما تقریبا می توان گفت که بازی Warface ارزش 12 گیگ دانلود کردن را ندارد و بهتر است که این حجم دانلود را برای سایر بازی هایی که در بالا معرفی کردیم، بازی کنید.

admin
admin
نارین گیمز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *