معرفی بازی های برتر که آگوست 2019 منتشر خواهند شد

جولای رو به اتمام است و این یعنی نوبت انتشار بازی‌های جدید رسیده تا این ماه را برای گیمرها جذاب‌تر کنند. در این مطلب به معرفی بازی های برتر ماه آگوست می پردازیم. اولین گیمی که همه برای ابتدای ماه انتظار آن را می‌کشند Madden NFL 20 است. البته با توجه به ذائقه‌ی گیمرهای ایرانی بازی‌های ورزشی به غیر از فوتبال با استقبال نسبتا کمتری مواجه می‌شوند. سپس شما با Control می‌توانید با گلوله‌ و قدرت‌های فیزیکی سر و کار داشته باشید سپس به سراغ یکی از اولین و نوستالژیک‌ترین MMOهای تاریخ یعنی ورلد آو وارکرفت (World of Warcraft) می‌رویم. در نهایت ماه آگوست با بازی اکشن Astral Chain و بازی ترسناک Blair Witch پایان می‌یابد.

Madden NFL 20 ؛ 2 آگوست

قابل بازی در پلتفرم‌های: PS4، Xbox one، PC

برخی از شما ممکن است دسترسی زودهنگام نیز پیش از انتشار رسمی بازی به Madden 20 داشته باشید اما این بازی فوتبال آمریکایی رسما ابتدای این ماه عرضه خواهد شد. بازی امسالاین سری شامل ویژگی‌هایی مثل Face of the Franchise است که کمپینی از زمان سال‌های دانشجویی بازیکن تا لیگ فوتبال حرفه‌ای آمریکا می‌شود.حرفه‌ای‌های بازی نیز می‌توانند توانایی‌های خاصی در بای به لطف X-factorهای سوپر استار داشته باشند.

Control ؛ 27 آگوست

قابل بازی در پلتفرم‌های: PS4، Xbox One، PC

آخرین بازی آلن ویک و Remedy شرکت توسعه دهنده‌ی بازی Quantum Break نام خود را از سازمان فدرال داستان گرفته ، یک آژانس دولتی که پرونده‌های مربوط به عدم کارکرد قوانین فیزیک را بر عهده می‌گیرد. شما در نقش جسی فدن (Jesse Feden) مامور ویژه‌ی این سازمان به تعقیب شخصیت‌های منفی پرونده‌ها می‌روید و با استفاده از توانایی‌های ویژه‌ی فیزیکی جسی می‌توانید در هوا شناور بمانید. او برای پیدا کردن برادر گمشده‌اش وارد سازمان شده و باید راه خود را از میان این تبهکاران برای رسیدن به هدفش باز کند.

World of Warcraft Classic ؛ 27 آگوست

قابل بازی در پلتفرم‌های: PC

اگر شما آرزوی بازگشت به نسخه‌ی قدیمی WoW را دارید، کلاسیک دقیقا همان بازی است. “دنیای وارکرفت؛ کلاسیک” مانند WoW 1.12 (آپدیت Drums of War) به نظر می‌رسد و بازی می‌شود، قبل‌تر از اینکه حتی Burning Crusade معرفی شود. اعضای رسمی وارکرفت بدون هزینه‌ی اضافی می‌توانند به وارکرفت کلاسیک دسترسی داشته باشند.

Astral Chain ؛ 30 آگوست

اگر با عناوینی مثل Bayonetta  و  Vanquish آشنایی دارید و آنها را دوست داشتید، Astral Chain از بازی های برتر این ماه برای شماست. شخصیت شما پلیسی است که به سلاحی زنده با عنوان لژیون زنجیر شده است و هر دوی شما می‌توانید در میدان نبرد با هیولاها مبارزه داشته باشید. همانطور که احتمالا از عنوان بازی می‌توانید حدس بزنید شما قادر خواهید بود تا به سطوح مختلف ستاره‌ها سفر کنید تا ببینید این هیولاها از کجا می‌آیند.

Blair Witch ؛ 30 آگوست

قابل بازی در پلتفرم‌های: Xbox One،  PC

تیم بلوبر توسعه دهنده‌ی بازی Layers of Fear با این بازی به سراغ این فیلم کالت رفته‌اند که امضاها و طعم ترسناک روانی این استودیو را نیز دارد. شما به عنوان پلیسی که در جستجوی پسربچه‌ای گمشده در منطقه‌ی تسخیر شده Black Hill هستید. حداقل شما سگ همراه خود را دارید که به خوبی هر جادوگری را پیدا می‌کند.

admin
admin
نارین گیمز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *