بهترین بازی های ماه سپتامبر

به ماه سپتامبر رسیده‌ایم که به معنای تغییر فصل در سراسر دنیاست. بازی‌های بزرگی هم در این ماه منتشر خواهند شد. در دنیای بازی‌ می‌توانید با Monster Hunter World: Iceborne پا به دنیای یخی بگذارید یا به جزیره‌ی The Legend of Zelda: Link’s Awakening بروید. همچنین می‌توانید جایی نروید و در خانه بسکتبال بازی کنید! در نهایت طرفدارهای بازی های سبک تیراندازی می‌توانند چشم انتظار Gears 5 و Borderlands 3 باشند و از این بازی‌ها لذت ببرند. در اینجا نگاهی خواهیم داشت به بهترین بازی های ماه سپتامبر که منتشر شده یا بعدا روانه بازار خواهند شد.

6 سپتامبر – Monster Hunter World: Iceborne

پلتفرم ها: پلی استیشن 4،  ایکس باکس وان

Monster Hunter World Iceborne

Iceborne منطقه‌ی جدید Hoarfrost Reach را به بازی اضافه کرده، پر از برف، یخ و هیولاهای جدید تا آنها را از بین ببرید. این توسعه همچنین درجه سختی استادی را برای آنها که قبلا تمام درجه‌های شکار را گذرانده‌اند فراهم کرده است. اگر منطقه‌ی اصلی بازی را تمام نکرده‌اید هنوز برخی هیولاهای مورد علاقه طرفدارها را ندیده‌اید که به  بخشی از بازی اضافه شده‌اند.

6 سپتامبر – NBA 2K20

پلتفرم ها: پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، کامپیوتر، سوییچ

NBA 2K20 -- September 6

در این روز ها بازی های ورزشی زیادی منتشر خواهند شد که در بهترین بازی های ماه سپتامبر 2K20 را داریم. بازی بسکتبال 2K امسال حالت های معمول این بازی مثل MyCareer، MyGM، MyLeague و MyTeam را دارد اما بزرگترین بخش جدید این است که شما می‌توانید با تمام 12 تیم بسکتبال زنان آمریکا (WNBA) بازی کنید. اگر از زمین بسکتبال هم خسته شده‌اید بخش‌های زیادی مرتبط با جعبه‌های لوت و مکانیزم‌های قمار دارد که می‌توانید زمان خود را آنجا صرف کنید.

10 سپتامبر – Gears 5

پلتفرم ها: ایکس باکس وان، کامپیوتر

Gears 5 -- September 10

Gears 5  بر Kate Diaz تمرکز دارد که درباره‌ی پس زمینه خانوادگی او همراه با آنکه او ریشه‌های Locust را شناسایی می‌کند بیشتر خواهیم آموخت. Gears 5  کمپین استاندارد بازی و همینطور حالت چند نفره را ارائه می‌دهد اما تغییرات بزرگی برای حالت‌های دیگر بازی در این سری پیش آمده است. برای مثال حالت Horde به هر کاراکتر توانایی‌‌های خاص و حملات متفاوتی می‌دهد – حتی تعدادی شخصیت از Halo:Reach نیز در این ترکیب وجود دارند. شخصیت‌ها همچنین مزایای جدیدی در حالت Escape جدید خواهند داشت که یک تجربه‌ی همکاری سه نفره که شما باید دشمنان خود در Locust را از بین ببرید.

13 سپتامبر – Borderlands 3

پلتفرم ها: پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، کامپیوتر

Borderlands 3 -- September 13

شخصیت‌های جدیدی در Borderlands 3 وجود دارند. Amara، Moze، Zane و FL4K شکارچیان شما برای این ماجراجویی هستند. شما فقط در پاندورا به دنبال گنچینه‌ها نخواهید بود بلکه برای اولین بار می‌توانید به سیاره‌های دیگر غیر از Sanctaury III بروید. مثل همیشه انتظار این را داشته باشید که مقدار قابل توجهی اسلحه در هنگا مبارزه با دوقلوهای Calypso پیدا کنید.

20 سپتامبر – The Legend of Zelda: Link’s Awakening

The Legend of Zelda

این یک بازسازی از Link’s Awakening بر روی Game Boy است. در حالیکه همان داستان و سیاهچاله‌های داستانی جزیره‌ی Koholint را دارد، سبک هنری جدید، ساندترک مجدد طراحی شده و حتی ویرایشگر سیاهچاله مخصوص نیز در خود دارد.

admin
admin
نارین گیمز

دیدگاه ها بسته شده است