GTA 6 تا دو سال دیگر؟ بازیگر  نقش ترور چه می‌گوید

بازی بعدی از عنوان افسانه‌ای GTA که شایعات بسیاری هم در مورد آن با عنوان GTA 6 در جریان است این بار هم سر و صدایی به پا کرده است و شایعات نشان می‌دهد طی دو سال آینده منتشر خواهد شد، استیون آگ بازیگر نقش ترور فیلیپس در GTA 5 به این شایعات دامن زده است.

آنطور که گزارش شده آگ در پنلی در نمایشگاه گیم در برزیل این بازیگر گفته است GTA 6 به زودی منتشر خواهد شد با این توضیح که راک استار معمولا برای تولید بازی‌هایش 7 تا 8 سال زمان صرف می‌کند و می‌شود تقریبا محاسبه کرد که دیگر دارد وقتش می‌رسد.

کد تقلب جی تی ای وی برای ایکس باکس وان و ۳۶۰

چرا مردم هنوز هم بازی GTA V را می خرند؟ راز های نهفته در این بازی

GTA 6 در سال 2013 منتشر شد بنابراین با توجه به گفته‌های آگ احتمالا بازی بعدی در سال 2020 یا 2021 منتشر خواهد شد و قاعدتا برای نسل بعدی کنسول‌ها یعنی پروژه اسکارلت ایکس باکس و PS5 در دسترس قرار خواهد گرفت که تعطیلات کریسمس سال آینده میلادی منتشر خواهند شد.

البته هنوز نمی‌دانیم که آیا آگ تنها پیش بینی‌های بدون پایه‌ای به عنوان یک فرد خارج از شرکت در این باره داشته یا خودش هم در ساخت GTA 6 دخیل است و به طور اتفاقی اطلاعاتی محرمانه از الگوهای زمانی راک استار را در اختیار ما قرار داده است.

باید توجه داشت که در پایان GTA 5 (اسپویلر!) ترور در سمت غلط تفنگ فرانکلین قرار گرفت بنابراین شاید اینها شاید همه فریبی برای نقش آگ باشد. در عین حال راک استار فعلا درگیر پروژه‌ی Red Dead Redemption 2 برای PC است که ماه دیگر منتشر خواهد شد و حداقل فعلا می‌توانیم منتظر آن باشیم.

کنسول های نسل بعد سونی و مایکروسافت: PS۵ Vs. Scarlett

جزئیات جدید پروژه اسکارلت ایکس باکس برای نسل بعدی کنسول مایکروسافت

 

admin
admin
نارین گیمز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *