Gears 5 به بهترین آمار فروش این نسل مایکروسافت رسید

 

در نخستین هفته‌ی خود Gears 5 که در میان بازی های برتر این ماه معرفی کرده بودیم بیش از 3 میلیون بازیکن را به خود دیده است.

با توجه به تحسین‌های فراوان از سوی منابع و منتقدان مختلف مایکروسافت امروز اعلام کرد که Gears 5  به طور رسمی بهترین فروش را در میان بازی‌های مایکروسافت  این نسل داشته است.

در هفته افتتاحیه خود Gears 5 موفق شده است به رقم 3 میلیون بازیکن در مجموع در پلتفرم‌های ایکس باکس و ویندوز برسد. این آمار دو برابر Gears of War 4 است که در سال 2016 به آن رسید. همچنین این آمار نشان می‌دهد که بازی موفق شده بیشترین گیم بازی شده‌ی ایکس باکس در هفته‌ی نخست از سال 2014 و زمان انتشار Halo 4 باشد. می‌توان با اطمینان گفت بازی در آستانه‌ی شروعی بسیار قوی قرار گرفته است که ایکس باکس و Coalition قطعا از این امر خشنود خواهند بود.

بخشی از دلیل اینکه Gears موفق شده است تا چنین شروع خوبی داشته باشد قطعا به دلیل گیم پس ایکس باکس است. سرویس عضویت زمانی که Gears of War 4 ارائه شد در دسترس نبود که یعنی این بار حضور این سرویس به آوردن بازیکنان بیشتر کمک خواهد کرد. در واقع مایکروسافت، به خصوص در باره‌ی کامپیوترهای شخصی این موضوع را اعلام کرد که “این قطعا بزرگترین انتشار گیم پس ایکس باکس برای کامپیوترهای شخصی خواهد بود و بهترین شروع استودیوهای بازی سازی ایکس باکس در استیم.” گرچه این عنوان بازی ریشه در کنسول‌‌های ایکس باکس دارد به نظر می‌رسد که گیمرهای PC هم به اندازه طرفداران ایکس باکس مشتاق آغاز مبارزه در Swarm بودند.

از اخبار جدیدی که در مورد بازی وجود دارد اینکه امروز بازی باتیستا را به عنوان اسکین جدید برای مارکوس فنیکس نشان داد. همچنین بازی قطعا آپدیت‌های بیشتری در ماه‌ها  سال‌های بعدی خواهد داشت که همه‌ی آنها به طور رایگان در دسترس قرار خواهد گرفت.

 

admin
admin
نارین گیمز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *