فصل 10 فورتنایت ؛ تاریخ شروع، بتل پس و آنچه از این فصل می‌دانیم

فورتنایت به انتشار فصل 10 نزدیک شده است و Epic Games در حال آماده سازی تغییرات بازی بوده است. این به معنی بتل پس‌های جدید برای بازیکنان، تغییرات در نقشه‌ی بازی و مکانیک‌های گیم‌پلی جدید است. در این مطلب ما هر نکته‌ای را که تا این‌جا از آپدیت بعدی می‌دانیم با شما در میان می‌گذاریم.

فصل 10 Fortnite چه زمانی آغاز می‌شود؟

معمولا هر فصل فورتنایت 10 هفته زمان می‌برد که این یعنی شروع فصل ده در هفته‌ی 15 جولای باید باشد.این فصل اما تا 1 آگوست ادامه خواهد داشت که ممکن است به دلیل زمان جام جهانی فورتنایت باشد. احتمالا Epic Games می‌خواسته هر تغییری در نقشه را تا پایان این رقابت‌ها اعمال نکند.

همچنین این مسئله باعث می‌شود انتشار فصل 10 در زمان مراسم تولد بازی یا پس از آن باشد که امکان اختصاص پاداش‌ها و جوایز ویژه را می‌دهد. مواردی مثل کیک تولد و هدایا نیز در نقشه‌ی بازی پخش خواهد شد.

هزینه‌ی بتل پس فصل 10 فورتنایت چقدر خواهد بود؟

مثل همیشه بتل پس فصل ده 95 وی باکس (V-Bucks) خواهد بود. شما می‌توانید 1000 وی باکس را با حدود 10 دلار خریداری کنید که تقریبا این مقدار هزینه‌ی چند ماه آینده‌ در طول فصل 10 شما را تامین خواهد کرد. شما با بتل‌پس می‌توانید چالش‌ها و پاداش‌های مرتبط با آن را دریافت کنید.

در بتل پس فصل 10 چه چیزهایی قرار دارد؟

فصل 9 هنوز در حال اجرا است و مثل همیشه یک رویداد دنیای بزرگ شرایط را برای اتفاقات بعدی فراهم می‌کند که در این فصل نبرد بین خرس مکانیکی (mechanized bear) و هیولای عظیم (Huge Monster) بود. البته هنوز مشخص نیست این نبرد چه تاثیری بر حوادث فصل آینده دارد چرا که همیشه اتفاقات غافلگیر کننده‌ای در طول فصل رخ می‌دهد. با توجه به فصل‌های گذشته این صحنه‌سازی احتمالا شرایطی برای عواقب غیرمنتظره‌ای در نقشه‌ی بزرگ فصل بعد باشد.

admin
admin
نارین گیمز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *