Fortnite Chapter 2: همه جزئیات جدید بخش دوم فورتنایت

به طور رسمی فورتنایت برگشته و دیگر نباید به این فصل جدید فصل یازدهم بگوییم بلکه این کاملا چپتر جدیدی برای بتل رویال اپیک گیمز است. به فصل اول Fortnite Chapter 2 خوش آمدید. از یک نقشه جدید، تا اسکین‌های جدید، لوکیشن‌های جدید، ماهیگیری و بیشتر از این را می‌توانید در این چپتر انتظار بکشید. برای آنچه که در فصل اول Fortnite Chapter 2 حتما ادامه‌ی این مطلب را بخوانید:

  1. یک جهان کاملا جدید

بزرگترین تغییر این است که یک نقشه‌ی کاملا جدید در بازی خواهد بود که 13 لوکیشن جدید داریم. تا حدودی شبیه به بهترین بازی‌های جهان باز فصل اول Fortnite Chapter 2 با نقشه‌ای شروع می‌شود و به شما اجازه می‌دهد تا به لوکیشن‌ها و مکان‌های مختلف بروید و جهان پس از سیاهچاله را در فورتنایت تجربه کنید.

  1. کارهای فان مربوط به آب

جزئیات مربوط به آب فورتنایت چپتر 2

روزهایی که آب شما را کند می‌کرد گذشته است زیرا دیگر خیس شدن آنقدرها هم بد نیست چرا که حالا می‌توانید شنا کنید، ماهیگیری کنید، قایق موتوری با مسلسل بگیرید و خیلی بیشتر از قبل با رودخانه‌ها و دریاچه‌ها در فصل اول Fortnite Chapter 2 درگیر شوید.

  1. امکان هم تیمی بهتر بودن

کمک به هم تیمی در فورتنایت

سلاح جدیدی وجود دارد که به شما اجازه می‌دهد پشتیبان بهتری برای هم تیمی خود باشید و آن بازوکای پانسمان است و به شما اجازه می‌دهد پانسمان را به سمت دوستان خود شلیک کنید تا آنها را درمان کنید. علاوه بر این شما اکنون می‌توانید هم تیمی خود را به دوش بکشید و پیروزی خود را با حرکات جدیدی مثل زدن قدش جشن بگیرید.

  1. یک جهان همه جانبه‌تر

جهان جدید فورتنایت

بوته‌ها مثل همان سال 2018 هستند. فصل اول  Fortnite Chapter 2 درباره‌ی درگیری بیشتر با جهان اطراف شماست همانطور که می‌توانید در مراتع و یا زباله دانی‌ها پنهان شوید و همزمان دشمن را غافلگیر کنید یا می‌توانید با گرفتن مخزن بنزین زیرشان آنها را آتش بزنید.

  1. راه‌های بیشتر برای به دست آوردن XP

به عنوان بخشی از بتل پس جدید راه‌های جدیدی برای به دست آوردن XP و رفتن به سطوح بالاتر وجود دارد. شما می‌توانید مدال‌ها را با فعالیت‌های مختلفی در بازی به دست بیاورید حتی چیزهایی مثل جستجوی صندوقچه‌ها، کشتن رقبا، تکمیل چالش‌ها و چیزهای دیگر، همه در XP و سطح بتل پس شما دخالت دارد. مدال‌ها تحت عنوان Battle, Scavenger  و  Survivor دسته بندی می‌شوند که نشان می‌دهند که آنها را چطور می‌توانید ببرید.

تصاویر لو رفته از فصل ۱۱ فورتنایت اطلاعات جدیدی برای ما دارد

زمان رویداد پایانی فصل دهم و شروع فصل ۱۱ فورتنایت

پایان فصل دهم فورتنایت و آنچه از فصل یازدهم می دانیم

  1. سلاح‌های با قابلیت ارتقاء

این فصل فقط درباره‌ی به دست آوردن بهترین سلاح‌ها نیست زیرا حالا شما می‌توانید آنها را بهتر هم بکنید. شما می‌توانید از منابع برای ارتقای سلاح خود استفاده کنید و از سلاح‌های پیشرفته و جدید خود لذت ببرید.

  1. طراحی گرافیکی پیچیده

فورتنایت بسیار زیباتر شده است و از نظر گرافیکی تقویت شده است. حالت بتل رویال نشانه‌های جدیدی از فورتنایت در خود دارد: جهان را نجات بده همراه با حضور صندوقچه‌های جدید مهمات و طراحی‌های باکس جدید ، به آرامی در حال دور شدن از سبک کارتونی قدیمی خود است گرچه خوشبختانه آنقدرها هم دور نشده است.

گرافیک جدید بازی فورتنایت

  1. بلافاصله پس از کشته شدن آماده برگشتن به بازی باشید

دیگر نیازی نیست تا هر بار که کشته می‌شوید به لابی بتل رویال برگردید. در عوض می‌توانید دکمه‌ی ready up را بزنید و بلافاصله پس از کشته شدن بلافاصله به بازی برگردید. چیز خوبیه ولی اگه هر بار بگید فقط یه دست دیگه داستان میشه!

    9. صندوقچه‌های آبی جدید را پیدا کنید

سلاح‌های کمیاب‌تر را بدون اینکه نیاز باشد ارتقا بدهید می‌خواهید؟ خب حواستان جمع صندوقچه‌های آبی باشد که در نقشه پراکنده شده‌اند. این صندقچه‌ها حاوی کمیاب ترین و قدرتمندترین سلاح‌ها هستند.

admin
admin
نارین گیمز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *