Call of Duty: Modern Warfare انتظار می‌رود پرفروش ترین بازی سال شود

NPD پیش بینی کرده است که Activision و Infinity Ward با ارائه‌ی جدیدشان، بازی Call of Duty: Modern Warfare خواهند توانست به بالای چارت در پایان سال برسند. معمولا هر سالی که بازی‌ای از عنوان کال آو دیوتی عرضه می‌شود، می‌تواند خود را به بالای چارت فروش بازی‌ها برساند. یک بار دیگر در سال 2019 انتظار می‌رود که Call of Duty: Modern Warfare نیز به این روند ادامه خواهد داد و پرفروش‌ترین عنوان سال 2019 را به خود اختصاص خواهد داد.

در گزارشی جدید که توسط Mat Piscatella از گروه NPD منشر شده است، نشان دهنده‌ی این است که  کال آو دیوتی انتظار می‌رود تا پرفروش ترین بازی سال 2019 باشد که به هر حال برای فعالین صنعت گیم شاید خیلی تعجب آور نباشد. اگر این اتفاق در پایان سال عملی شود این نهمین بار در 11 سال اخیر خواهد بود که عنوان Call of Duty پرفروش ترین عنوان سال می‌شود. Piscatella در ادامه‌ی تحقیق خود از فروش بازی‌ها در سال 2019 رتبه‌های بعدی را متعلق به NBA 2K20، Madden 20، Borderlands 3 و Mortal Kombat 11 می‌داند. تا این لحظه Mortal Kombat 11 پرفروش ترین بازی 2019 است.

همانطور که گفته شد عملکرد خوب Call of Duty چندان تعجب آور نیست به خصوص با در نظر گرفتن اینکه عرضه بازی خاصی تا انتهای سال رخ نخواهد داد. سال گذشته بازی Red Dead Redemption II توانست Call of Duty: Black Ops 4 را کنار بزند و به صدر فروش سال 2018 برسد.

باید منتظر بود و دید Modern Warfare در مقایسه با سایر بازی‌های کال آو دیوتی چه عملکردی خواهد داشت. به نظر می‌رسد سر و صدای بیشتری حول این بازی به نسبت هر سری دیگر از کال آو دیوتی در سال‌های گذشته باشد. صرف نظر از اینکه پر فروش‌ترین سری در تاریخ Call of Duty شود یا نه باید به شدت منتظر این بازی بود و قطعا این فروش نیز دور از ذهن خواهد بود.

Call of Duty: Modern Warfare طبق اطلاعاتی که منتشر شده 3 آبان برای ایکس باکس وان، PS4 و PC عرضه خواهد شد. در حال حاضر این بازی در تمام پلتفرم‌ها نسخه بتا را خواهد داشت که توسط بازی‌بازها تست خواهد شد.

معرفی بازی کال آو دیوتی برای موبایل

admin
admin
نارین گیمز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *