چلنج های هفته اول Fortnite 2 + راهنمایی کامل

پس از اینکه یک سیاهچاله همه‌ی آنچه را در فصل 10 فورتنایت وجود داشت در رویداد پایانی به درون خود کشید اکنون دوباره با عنوان Fortnite Chaptert 2 بازگشته است که با خود نقشه جدید و قابلیت‌های دیگری نیز برای پلیرها آورده است. برای هفته نخست Chapter 2 بازی 11 چالش معرفی شده است که عملکرد آنها مثل چالش های فصل قبل خواهد بود. چلنج های هفته اول 2 Fortnite با کامل شدن چلنج های دیگری برای شما باز خواهد کرد.

در پایین می‌توانید لیست چلنج های هفته اول 2 Fortnite را به همراه پاداش های آنها ببینید:

چالش های هفته اول تعداد پاداش
به لوکیشن های اسم دار در نقشه سر بزنید 10 14,000 XP
کشتن رقبا در Lazy Lake یا Misty Meadows 3 14,000 XP
به لندمارک ها در نقشه سر بزنید 10 14,000 XP
قایق موتوری را در بازی های مختلف برانید 3 14,000 XP
با رایفل به رقبا آسیب وارد کنید 500 14,000 XP
صندوقچه ها را در Sweaty Sands یا Retail Row جستجو کنید 7 14,000 XP
کشتن رقبا در بازی‌های مختلف 5 14,000 XP
با استفاده از قلاب ماهیگیری یک تفنگ پیدا کنید 1 14,000 XP
با شات گان، SMG و پیستول در یک بازی به رقبا آسیب بزنید 3 14,000 XP
یک پلیر زخمی را 10 متر با خود حمل کنید 10 14,000 XP
F پنهان شده در نقشه را پیدا کنید. 1 14,000 XP

برای تکمیل چلنج های هفته اول 2 Fortnite که با عنوان New World  شناخته می شود، می توانید از این توضیحات و عکس ها استفاده کنید تا به راحتی بتوانید از پس ماموریت‌های این هفته هم برآیید. در اینجا سعی کردیم چلنج هایی که نیاز به راهنمایی دارند را بیاوریم.

به لوکیشن های اسم دار در نقشه سر بزنید

Fortnite 2 با نقشه‌ای جدید معرفی شده که این برای اولین بار در تاریخ این بازی بوده که نقشه آن عوض شده است. نخستین چلنج این هفته این است که شما باید به 13 مکان اسم دار روی نقشه سر بزنید و کار خاصی لازم نیست انجام بدهید.

مکان های جدید نقشه فورتنایت

برخلاف فصل گذشته نقشه برای شما پر از جزئیات نیست بلکه شما باید خودتان به مکان‌های مختلف آن بروید و جزئیات نقشه را کشف کنید.

به لندمارک ها در نقشه سر بزنید

مشابه با لوکیشن‌های اسم دار روی نقشه پلیرها باید از 10 لندمارک مختلف روی نقشه را هم دیدن کنید. این لندمارک‌ها لوکیشن‌های خاکستری روی نقشه هستند که بین مکان های اسم دار قرار دارند.

البته برای تکمیل این ماموریت هم لازم نیست کار خاصی انجام بدهید و به طور طبیعی در طول انجام بازی و با عبور از این نقاط به مرور نقشه شما تکمیل می‌شود تنها نکته که در این رابطه باید در نظر بگیرید این است که حتما یک دقیقه در ساختمان اصلی یا مکان اصلی این لندمارک‌ها بمانید تا برای شما باز شوند.

قایق موتوری را در بازی های مختلف برانید

یکی از امکاناتی که در Fortnite 2 اضافه شده است حضور قایق های موتوری در بازی است که شما برای تکمیل چلنج های هفته نخست باید در 3 بازی مختلف قایق موتوری برانید.

قایق موتوری در فورتنایت 2

صندوقچه ها را در Sweaty Sands یا Retail Row جستجو کنید

برای تکمیل این چالش فقط لازم است به این لوکیشن‌هایی که گفته شد بروید و صندوقچه‌هایی در این مکان‌ها را جستجو کنید. در عکس پایین مکان دقیق این لوکیشن‌ها را می توانید ببینید.

چالش های هفته اول فورتنایت 2

با استفاده از قلاب ماهیگیری یک تفنگ پیدا کنید

یکی از تغییرات بسیاری که در چپتر دوم فورتنایت ایجاد شده ماهیگری است. درست شنیدید الان شما می‌توانید یک قلاب ماهیگیری بردارید و هر چیزی را از آب‌ها بیرون بکشید. برای چلنج های هفته اول Fortnite 2 شما ابتدا باید یک قلاب ماهیگری در نزدیکی یک اسکله پیدا کنید و سپس سلاحی را با آن از آب بیرون بکشید.

ماهیگیری اسلحه در فورتنایت 2

یک پلیر زخمی را 10 متر با خود حمل کنید

این امکان هم که از آپدیت‌های چپتر دوم فورتنایت است در چلنج های این هفته قرار گرفته و شما باید به کمک یک پلیر بروید چون که آنها دیگر نمی‌توانند بخزند و به مکان امنی بروند.

حمل زخمی در فورتنایت 2 هفته اول

F پنهان شده در نقشه را پیدا کنید.

آخرین چلنج هفته اول Fortnite 2 مربوط به پیدا کردن F در نقشه است که می‌توانید به راحتی به مکان مشخص شده در پایین بروید و F درخشان را در آنجا پیدا کنید.

مکان F پنهان شده در نقشه

admin
admin
نارین گیمز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *