پابجی موبایل برای جدیدترین رویدادش با The Walking Dead همراه می‌شود

پابجی موبایل با سریال The Walking Dead برای جدیدترین رویدادش که فردا آغاز می شود همراه خواهد شد.

رویداد داخلی بعدی بازی پابجی موبایل یک پروموشن با سریال The Walking Dad خواهد بود. این رویداد فردا آغاز خواهد شد و به شما اجازه خواهد داد تا شبیه به کاراکترهای مورد علاقه خود در سریال و با اسکین‌ها و سلاح‌ها و وسایل حمل و نقل آنها بازی کنید.

Walking Dead و پابجی موبایل

قطعا تمرکز اصلی در این همکاری اسکین‌های جدیدی خواهد بود که می‌توانید در بازی آنها را باز کنید و از آنها استفاده کنید. پلیرهای پابجی موبایل می‌توانند اسکین‌های دریل دیکسون، ریک گریمز، نیگن و میشون را داشته باشند. هر چهار کاراکتر قطعا با ظاهر بازی متناسب خواهند بود. شما همچنین می‌توانید سلاح‌های جدیدی را انتخاب کنید که در سریال به خوبی شناخته می‌شوند مثل کاتانای میشون و لوسی نیگن. البته اینها به اندازه‌ی ماهیتابه‌ی معروف پابجی قوی نخواهند بود اما کار شما را راه می‌اندازد. همچنین شما ممکن است خوش شانس باشید و بتوانید موتور دریل را هم پیدا کنید که قطعا وقتی اوضاع سخت شود به کمک شما خواهد آمد.

pubg mobile x walking dead

این شراکت کاملا با عقل جور درمی‌آید. تمام ویژگی‌های این دو بقا در جهان پسا آخر الزمانی است. علاوه بر این سریال The Walking Dead نیز برای فصل دهم روز یکشنبه 7 مهر پخش خواهد شد. با توجه به محبوبیت پابجی در گیم به نظر می‌رسد این شراکت نتیجه خوبی برای هر دو خواهد داشت.

The Walking Dead تاریخ 8 مهر به پابجی موبایل خواهد آمد و تا ابتدای 2020 ادامه خواهد داشت. بازی پابجی را می‌‌توانید برای گوشی‌های اندروید و iOS خود دانلود کنید و اگر طرفدار Walking Dead هم هستید به هیچ وجه این رویداد را از دست ندهید.

بهترین بازی های بتل رویال برای موبایل را می توانید از طریق این لینک ببینید.

admin
admin
نارین گیمز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *