قسمت دوم بازی ترسناک Little Nightmares سال بعد منتشر می‌شود

در گیمزکام امسال باندای نامکو خبر از ساخت قسمت دوم بازی ترسناک Little Nightmares داد که این بازی را در پرونده‌ی 20 بازی ترسناک برتر تاریخ قبلا بررسی کرده‌ایم.

بازی کابوس های کوچک 2

این بازی سال آینده برای نینتندو سوییچ، پی سی، پلی استیشن 4 و ایکس باکس عرضه خواهد شد، باندای شما را به “دنیای پر از تعلیق و آزار دهنده‌ی کابوس های کوچک” دعوت می‌کند. استودیوی Tarsier بار دیگر دست به کار خواهد شد با این تفاوت که این بار بر مونو متمرکز است، پسری جوان که در دنیایی  تحت تاثیر سیگنال‌های یک برج مخابراتی دوردست گیر افتاده است. باندای همچنین باندای تایید کرد که برای نخستین بار بازیکنان قادر خواهند بود تا فراتر از Maw به گشت و گذار بپردازند.

از همه جالب‌تر اینکه در قسمت دوم بازی ترسناک Little Nightmares مونو در کنار سیکس همان دختر با بارانی زرد از بازی اول کار خواهد کرد و به نظر می‌رسد آنها به دنبال کشف رازهای این جهان هستند در حالیکه از ساکنان شیطانی آن که در پی گرفتن آنها هستند فرار می‌کنند. در حالیکه این داستان مناسب بازی دونفره می‌رسد در کنفرانس خبری باندای مشخص شد که بازیکن تنها مونو را کنترل خواهد کرد و سیکس همراه کامپیوتری او خواهد بود.

“در نقاط خاصی از بازی مونو قادر خواهد بود طیف وسیعی از آیتم‌های محیط را بردارد و در اختیار داشته باشد – مکانیک جدیدی به کابوس های کوچک 2 اضافه شده که لایه‌ای اضافی از پیچیدگی را به معماهای بازی و روبرو شدن با دشمنان اضافه می‌کند. زمان‌هایی در بازی وجود دارد که مخفی کاری بهترین گزینه است، و زمان هایی نیز وجود دارد که بازیکنان باید به سرعت فکر کنند تا خودشان و همینطور همراه شان یعنی سیکس را نجات دهند.”

همچنین تهیه کننده لوکاس روسل تایید کرده است که بازی بزرگتر و با چک پوینت‌‌های بهتر و زمان‌های بارگذاری سریعتر خواهد بود.

روسل به Twinfinite گفت: “ما برای بازی اول بازخوردهای بسیاری گرفتیم که اکثرا مثبت بود اما شامل مواردی هم می‌شد که نیاز به بهبود داشت. فکر می‌کنم طول بازی یکی از مواردی بود که برخی اعتقاد داشتند بیش از حد کوتاه است. این بار ما به دنبال بازی بزرگتر با محیط وسیع‌تر ، تنوع بیشتر و دشمنان بیشتر بودیم.”

“همچنین می‌توانستیم برخی سیستم‌های چک پوینت را در زمان برگشت به بازی بهبود بدهیم و زمان‌های بارگذاری زمانی که به بازی برمی‌گشتید کمی زیاد بود. این ها مواردی هستند که ما در نظر گرفتیم و به دنبال آن هستیم که در بازی دوم این ایرادات را برطرف کنیم.”

 

admin
admin
نارین گیمز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *