صعود بازی HearthStone به رده سوم در اپ استور

بازی Hearthstone ساخته کمپانی  blizzard entertainment که در گذشته بازی هایی هممانند warcraft و overwatch را تولید و روانه بازار کرده بود حالا پس از انتشار این بازی برای گوشی های هوشمند نیز به موفقیت هایی دست پیدا کرده است. بازی Hearthe Stone:Heroes of warcraft که یک بازی در سبک کارتی با گرافیکی فوق العاده می باشد پس از انتشار اخرین اپدیت خود به نام  WitchWood در تاریخ نهم اپریل حالا با بیش از 6 میلیون بار دانلود توانسته جزو ده بازی محبوب گوشی های دارای سیستم عامل IOS باشد.

در حال حاضر این بازی یکی از محبوب ترین بازی های کارتی برای گوشی های اندروید یا  IOS می باشد و بازیکنان زیادی در سراسر دنیا دارد. بازی HearthStone برای سیستم عامل اندروید نیز در دسترس می باشد و بیش از ده میلیون بار در گوشی های اندروید دانلود و بازی شده است. همچنین شما می توانید با داشتن اکانت blizzard بازی رو در تلفن هوشمند خود یا لب تاب و سیستم های خانگی خود بازی کنید. این بازی دارای تمامی شخصیت های بازی استراتژیک محبوب و پرطرفدار وارکرفت میباشد و به همین دلیل توانسته توجه مخاطبان و طرفداران زیادی را به خود جلب کند.

شما در این بازی می توانید از سلاح های موجود در بازی وارکرفت نیز استفاده کنید. همچنین در طول بازی برای باز کردن 31 کارت قهرمان بازی باید 17 دشمن بزرگ یا (boss) را شکست بدهید. شما می توانید با استفاده از کارت های جادویی متنوع و قهرمانان متفاوت در مصاف به دشمنان بروید و در برابر آن ها مبارزه کنید و پیروز شوید.

همچنین گرافیک HD این بازی و صداگذاری های آن یکی دیگر از دلیل محبوبیت و پرطرفدار بودن این بازی می باشد. این بازی در مارکت پلی استور دارای امتیاز 4.4/5 می باشد. آخرین اپدیت بازی در تاریخ 12 حولای منتشر شده به رفع مشکلات جزیی بازی پرداخت و تغییر زیادی در بازی ایجاد نکرد. توجه داشته باشید که این بازی تنها آنلاین میباشد و همواره باید بازی اپدیت باشد.

admin
admin
نارین گیمز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *