شایعه نام بازی جدید سری آرکام بتمن ؛ Arkham Legacy

گزارش شده است که جدیدترین بازی از سری آرکام قرار است با نام (بتمن: میراث آرکام) عرضه شود و به شما اجازه می دهد که با کاراکتر هر یک از اعضای خانواده بتمن بازی را تجربه کنید. می‌دانیم که بازی بتمن از شرکت WB Game Montréal قرار است با نامی جدید عرضه شود، اما به جز آن، اطلاعات دیگری درباره‌ی این پروژه در دست نیست.

طبق گفته‌ی Sabi ، یکی از مطلعین صنعت بازی که اتفاقا در گذشته اطلاعات درستی درباره بازی های دیگر منتشر کرده بود، نام جدید فرنچایز آرکام (Arkham) قرار است Batman: Arkham Legacy باشد. همچنین Sabi اشاره کرد که شایعه قابلیت بازی کردن به عنوان دیگر کاراکتر های خانواده  بتمن که شامل کاراکتر هایی مثل Robin, Batgirl, Nightwing و دیگر کاراکترها می‌شود، به نظر حقیقت دارد.

واضح است که هیچ کدام از اطلاعات بالا تایید رسمی نشده اند، پس خیلی امیدوار نشوید.(صابونشو به دل نزنید!)؛ اگرچه موارد ذکر شده خیلی هم دور از انتظار نیستند.

در بازی های آرکام قبلی اکثر مواقع خودمان را درحال بازی کردن با خود شخصیت بتمن می دیدیم، پس به نظر منطقی می آید که در سری جدید، قابلیت های بیشتری به بازی اضافه شوند و این اجازه را بدهد که در قالب شخصیت های مختلف ، داستان بازی را دنبال کنیم. از دیگر شایعات ذکر شده، ادعای اضافه شدن Court of Owls به بازی است که اگر درست باشد، به نظر می رسد که این نسخه، بازی جذابی خواهد بود.

برادران وارنر هنوز به طور دقیق تاریخ عرضه ای نسخه از بتمن را اعلام نکرده اند اما میتوان تصور کرد که تاریخ آن حدود اواخر سال 2019 باشد. بنابر تعداد اخبارها و شایعات، به نظر می رسد که درآینده نزدیک اطلاعات دقیق تری به دستمان برسد.

 

admin
admin
نارین گیمز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *