زمان رویداد پایانی فصل دهم و شروع فصل 11 فورتنایت

فصل دهم فورتنایت با معرفی ربات‌های مکانیکی بزرگ با نام Brute به میدان نبرد و متعاقبا دردسرها و اعتراضاتی که در پی داشت پرحاشیه بود. بنابراین زمانی که اپیک اعلام کرد پایان فصل دهم یک هفته به تاخیر خواهد افتاد پلیرها گیج شده بودند. پست رسمی اپیک می‌گوید: ” فصل 10 یک هفته دیگر ادامه خواهد داشت تا روز یکشنبه 13 اکتبر (21 مهر) خاتمه یابد و شروع فصل 11 فورتنایت پس از این تاریخ خواهد بود. همچنین این یعنی یک هفته دیگر برای شما تا بتوانید بتل پس خود را تکمیل کنید پس سریع باشید و به سراغ چالش‌های فصل دهم بروید.” اکنون به نظر می‌رسد که هفته اضافه به منظور زمان خرید بوده تا اپیک بتواند کارهای خود را کامل کند. ساعت های روزشمار برای این اوقات پایانی فصل دهم در تمام جزیره وجود دارد. همین الان تنها 5 روز دیگر به پایان روزشمار باقی مانده است که در روز یکشنبه هفته بعد این فصل به پایان خود خواهد رسید.

ربات های جنجالی در فصل دهم

 

فصل دهم فورتنایت با نبرد بین هیولای بلندی‌های قطبی و روبات اتمام یافت، که نتایج این نبرد منجر به رویدادهای فصل دهم شد – یک تکینگی منجر به پیچشی در زمان شد که جزیره را به وضعیت پایان فصل سوم فرستاد.  Visitor’s Rocket همراه با چند ریفت در منظقه‌ی Dusty Depot ظاهر شدند که در کراس اورهای مختلفی با بتمن و بوردرلندز در این فصل حضور داشتند.

دیتا ماینرها با توجه به کدهای بازی پیش بینی کرده‌اند که شروع فصل 11 فورتنایت ممکن است با نقشه کاملا جدیدی باشد، مانند حرکتی شبیه به کاری که Apex Legend اخیرا انجام داد و نقشه را کاملا برای فصل سوم تغییر داد.

یکی دیگر از دیتا ماینرها اطلاعاتی پیدا کرده که نشان دهنده‌ی این است که رویداد نهایی فصل پلیرها را به منطقه‌ای بین Loot Lake و Dusty Depot خواهد برد که ممکن است در لوپ زمانی آنجا گرفتار شوند.

هنوز صحبتی از زمان شروع فصل یازدهم فورتنایت نشده است ، اما معمولا فصل جدید پنج شنبه‌ی پس از رویداد انتهای فصل قبلی شروع می‌شود اما این بار نخستی است که رویداد انتهایی فصل یکشنبه است. ممکن است فصل یازدهم کمی زودتر از پیش بینی ها داشته باشیم.

تا قبل از اینکه فصل یازدهم شروع بشود از فرصت‌ موجود برای تکمیل چالش‌های فصل دهم و از این مطالب در سایت استفاده کنید:

فصل ۱۰ فورتنایت ؛ تاریخ شروع، بتل پس و آنچه از این فصل می‌دانیم

چالش های فصل دهم فورتنایت ؛ هفته اول (Road Trip , Rumble Royale)

چالش های فصل دهم فورتنایت ؛ هفته دوم (Spray and Pray)  

چالش های فصل دهم فورتنایت ؛ هفته سوم (Worlds Collide)

چالش های فصل دهم فورتنایت ؛ هفته چهارم (Smash and Grab)

چالش های فصل دهم فورتنایت ؛ هفته پنجم (Blockbuster)

چالش های فصل دهم فورتنایت ؛ هفته ششم (Boogie Down)

چالش های فصل دهم فورتنایت ؛ هفته هفتم (Team Spirit)

چالش های فصل دهم فورتنایت ؛ هفته هشتم (Storm Racers)

چالش های فصل دهم فورتنایت ؛ هفته نهم (Bullseye)

چالش های رویداد بتمن فصل دهم فورتنایت

 

 

 

admin
admin
نارین گیمز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *