راهنمای بازی GreedFall

بازی GreedFall یک بازی بزرگ با ماموریت‌ها، سیستم‌ها و آیتم‌های فراوانی است که می‌توانید آنها را پیدا کنید و از بازی لذت بیشتری ببرید.

خشونت تنها گزینه‌ی شما نیست

ماموریت‌های بازی Greedfall را می‌توان به شکل‌های مختلفی انجام داد که خشونت تنها یکی از گزینه‌هاست. برخی ماموریت‌ها به شما اجازه می‌دهد تا آنها را مخفیانه انجام دهید، برخی دیگر به شما این امکان را می‌دهد تا یک سیاستمدار باشید یا با استعداد و ویژگی‌های مناسب ممکن است بتوانید گروه خشن را وادار کنید تا بیخیال قضیه شوند.

جهان اطراف را شما خودتان می‌سازید پس مطمئن شوید که گزینه‌های غیر از مبارزه را هم امتحان کنید، قطعا از نتایج آن شگفت زده خواهید شد.

در منوی ماموریت خود دکمه‌ی “Change the Follow Up” را بزنید تا ببینید چه گزینه‌هایی برای انجام یک ماموریت پیش رو دارید.

کمپ‌های خرید و فروش (Merchant)

کمپ های خرید و فروش در بازی GreedFall در سفر بین مناطق مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. در این کمپ‌ها شما به فروشنده‌ها، میز ساخت، مدیریت همراهان خود یا آیتم‌های صندوق خود دسترسی پیدا می‌کنید.

میز ساخت به شما اجازه می‌دهد تا گزینه‌های مختلفی را خود بسازید و تجهیزات خود را اگر استعداد و ویژگی‌های لازم را داشته باشید بازید. زمانی که مدیریت دارایی‌تان تمام شد می‌توانید از مسیر مشخص شده به سمت منطقه بعدی حرکت کنید.

طلسم‌ها (Talismans)

برخی قطعات زره و واسلحه‌ها جای مشخصی برای طلسم دارند که می‌تواند مشخصات کاراکتر شما را تغییر دهد یا به آنها اضافه کند. این طلسم‌ها برای افزایش توانایی ساخت و ساط، آسیب و موارد دیگر کاربرد دارند.

مطمئن شوید که قطعات صندوقچه آپگرید را همیشه نگه دارید چرا که نمی‌دانید آنها کجا به کار شما می‌آیند.

حملات مخفیانه

اوایل بازی به شما آموزش داده می‌شود که چگونه مخفیانه در اطراف دشمنان حرکت کنید و از این مهارت برای وارد کردن آسیب‌های جدی استفاده کنید. از این نوع حمله برای کم کردن تعداد گروهی از دشمنان که قصد حمله به آنها را دارید استفاده کنید. در بازی GreedFall کم کردن تعداد دشمنان قبل از حمله به آنها کلیدی است.

سبک بازی خود را پیدا کنید

گرچه بازی 3 کلاس بازی در ابتدا به شما پیشنهاد می‌‌دهد، انعطاف زیادی در مورد چگونگی ساخت شخصیت در GreedFall وجود دارد. انتخاب یکی از این سه به معنای محروم ماندن شما از سایر توانایی‌ها، استعدادها و ویژگی‌های نیست بلکه در جریان بازی می‌توانید سبک و نحوه‌ی بازی خود را تغییر دهید.

گردش و جستجو

بازی Greedfall

گردش و جستجو در فضای بزرگ بازی GreedFall بخش مهمی از لذت آن را تشکیل می‌‌دهد و روش‌های مختفی برای گردش در Teer Fradee وجود دارد:

  • کمپ‌ها (Campsites): کمپ‌ها به کاراکتر شما اجازه می‌‌دهد تا بین نقاط مختلف به سرعت سفر کنید.
  • رابط سفر (Travel Interface): رسیدن به انتهای راه رابط سفر را برای شما باز خواهد کرد و شما از طریق آن می‌توانید مقصد بعدی خود را انتخاب کنید. این طولانی‌ترین راه برای سفر است.
  • کاروان‌ها: کاروان‌هادر نزدیکی شهرهای بزرگ قرار دارند و عملکردی مشابه با رابط سفر دارند، تنها تفاوت این است که کاروان بسیار سریع‌تر است.
admin
admin
نارین گیمز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *