دسترسی پابجی لایت بتا اکنون به طور رایگان در 50 کشور

پابجی لایت (نسخه‌ی رایگان PlayerUnknown’s Battlegrounds ) به طور محدود نسخه‌ی بتا برای ماه‌ها در دسترس بوده اما نهایتا به طور جهانی هم در دسترس است با دسترسی در 52 کشور به آن که از تاریخ 10 اکتبر (18 مهر) فراهم شده است. نسخه‌ی بتای پابجی که در مراحل مختلف شروع شده ابتدا درماه ژانویه در تایلند در دسترس بوده و این در حال تغییر است.

پابجی لایت

لیست کامل کشورهایی که اکنون پابجی لایت رایگان در دسترس است را می‌توانید از طریق این لینک ببینید. که شامل بریتانیا، ایرلند و فرانسه و همچنین واتیکان و لیختنشتاین (خب خدا رو شکر اونجا هم در دسترسه) می‌شود. هنوز صحبتی از انتشار گسترده‌تر پابجی لایت نشده است اما می‌توان انتظارش را داشت. لیست کشورها نشان دهنده‌ی این است که پابجی به دنبال چشاندن لذت بازی در کشورهایی است که شاید فرصت تجربه‌ی بازی اوریجینال را ندارند.

پابجی موبایل برای جدیدترین رویدادش با The Walking Dead همراه می‌شود

پابجی موبایل برای جدیدترین رویدادش با The Walking Dead همراه می‌شود

بیانیه‌ی نخست در مورد پابجی لایت نشان‌ دهنده‌ی ذهنیت پشت قضیه است که هدف به سادگی رساندن “تجربه‌ی Playerunknown’s Battlegrounds به پلیرها در مناطقی است که مشخصات بازی اصلی به دلایل سخت افزاری به راحتی در دسترس نیست.” این بدین معناست که بازی نیازهیا سخت افزاری خود را در پابجی لایت کاهش داده است (بازی اکنون می‌تواند روی ویندوز 7 و تنها 4 گیگ رم اجرا شود.

شرکت کنندگان در نسخه‌ی بتا متوجه خواهند شد که نقشه‌های معمول بازی در پابجی لایت نیستند اما توسعه دهندگان به مرور نقشه‌های بیشتری به بازی اضافه خواهند کرد. بازی همچنین حالت چهار در مقابل چهار، pass برای فصل جدید و همچنین پول متفاوت درون بازی خواهد داشت. پابجی لایت نباید با ورژن رایگان بازی یعنی پابجی موبایل اشتباه شود که کاملا کنترل‌ها و هادهای (HUD) متفاوتی دارد. پابجی لایت بیشتر به بازی اصلی نزدیک است ولی در عین حال شباهت‌های کمتری با مدل تجاری بازی دارد.

admin
admin
نارین گیمز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *