جزئیات جدید و تاریخ انتشار بازی The Last of Us Part II+ تریلر

همه‌ی ما منتظر تریلر جدید  The Last of Us Part II بودیم و سونی بالاخره این تریلر را در State of Play دیشب خود پخش کرد. این ویدئو سه دقیقه‌ای پایان بخش برنامه‌ی سونی بود. نکته مهم علاوه بر تریلر مشخص شدن زمان انتشار بازی بود که در تاریخ 2 اسفند به طور اختصاصی برای پلی استیشن 4 عرضه خواهد شد. همچنین این تریلر اطلاعات بیشتری از خشونت‌ها و قتل‌های الی به ما نشان می‌دهد و این نخستین بار است که ما جوئل را می‌بینیم که آماده‌ی پیوستن به الی برای سفری خطرناک است.

این تریلر بعد از روز رقص شروع می‌شود. الی و دینا اتفاقات دیشب شوخی می‌کنند وصدایی که ما صاحبش را نمی‌بینیم نسبت به هر چیزی که ممکن است نتوانند کنترلش کنند هشدار می‌دهد. به نظر می‌رسد گشت‌زنی آنها دچار اشتباهی شده است و احتمالا این خطای الی باشد و دینا توسط گروهی متجاوز دستگیر و اعدام می‌شود.

علی‌رغم هشدارهای تامی (برادر جوئل) الی همچنان به دنبال گرفتن انتقام از کسانی است که دینا را کشته‌اند.در ادامه ما اکشن زیبایی از درگیری‌های با زامبی‌ها و تلاش برای بقا را از سوی الی در تریلر The Last of Us Part II می‌بینیم، تا اینکه شخصی الی را از پشت می‌گیرد او را ساکت می‌کند و او جوئل است و آماده برای اینکه به الی در اجرای نقشه‌ی انتقامش کمک کند. به نظر می‌رسد که حدود 30 سال پیرتر شده است اما خب طبیعی است که زندگی پسا آخرالزمانی همین بلا را به سر شخص بیاورد.

کارگردان بازی The Last of Us Part II در بلاگ پلی استیشن در پستی نوشته است: “ما می‌دانیم شما چقدر دنیای بازی و کاراکترهایش به خصوص الی و جوئل را دوست دارید. باور کنید ما هم طرفدار بازی هستیم. ما هم آنها را دوست داریم. چون که سال‌ها در کنار آنها بوده‌ایم و این بازی را ساخته‌ایم که احساس می‌کنیم حق مطلب را درباره آنها ادا کرده با داستانی که به این سوال اساسی می‌پردازد: شما تا کجا برای گرفتن انتقام کسانی که دوست دارید پیش خواهید رفت؟”

از نظر گیم پلی The Last of Us Part II بسیار خشن به نظر می‌رسد و ما عاشقش شدیم. گرچه لحظات شیرینی هم در بازی دیدیم مثل رسیدن الی به کسی که دوست داشت و لحظات آنها در کنار هم را در بازی می‌بینیم اما مشخص است The Last of Us Part II به بدترین جنبه‌های بقا در فضای آخرالزمانی پرداخته است. همینطور قسمت دوم بازی The Last of Us  با توجه به تریلر آن اکشن تر از قسمت اول به نظر می‌رسد. الی سلاح‌های بسیاری در دست دارد و فضاهای باز و بی‌انتهای بیشتری روبروی خود می‌بیند که گزینه‌های بیشتری در چگونگی برخورد با گروهی از دشمنان ایجاد می‌کند.

در ادامه می‌توانید از تریلر این بازی هم لذت ببرید:


admin
admin
نارین گیمز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *