جزئیات جدید پروژه اسکارلت ایکس باکس برای نسل بعدی کنسول مایکروسافت

پروژه اسکارلت ایکس باکس – نسل بعدی کنسول ایکس باکس که برای تعطیلات 2020 تایید شده است – احتمال دارد با مجموعه کاملی از اکسسوری‌های واقعیت مجازی شامل تشک محدوده‌ی واقعیت مجازی، قلم و یک جفت کنترلر حرکتی همراه باشد اگر پتنت‌های اخیرا کشف شده که توسط مایکروسافت ثبت شده درست باشد.

آیا کینکت می‌تواند با پروژه اسکارلت ایکس باکس بازگردد؟

نخستین بار توسط یک کاربر توییتر کشف شد که دو پتنت در مارچ سال 2018 ثبت شده‌اند و اکنون در دسترس عام قرار گرفته‌اند و آنها را می‌توان در وبسایت FreePatentsOnline مشاهده کرد. یکی از این پتنت‌ها با عنوان “six-degrees-of-freedom input device” و دیگری با عنوان “virtual reality floor mat activity region” ثبت شده‌اند. تصاویر موجود در مستندات این پتنت‌ها آشکار می‌کند که مایکروسافت در حال توسعه‌ی یک تشک محدوده‌ی موقعیت مجازی، قلم و مجموعه‌ای از کنترل‌های واقعیت مجازی همراه با هدست‌ واقعیت مجازی و دوربین کینیکت ایکس باکس است که به وضوح در برخی از طرح‌ها مشخص است.

دقیقا مشخص نیست که این آیتم‌ها به طور خاص در حال توسعه برای ایکس باکس هستند یا نه، و کاملا محتمل است که اینها هرگز از مرحله‌ی تحقیق و توسعه مایکروسافت عبور نکند اما دور از ذهن نیست که بگوییم پروژه‌ی اسکارلت ایکس باکس قطعا با شکلی از تجربه‌ی واقعیت مجازی سازگار خواهد بود که می‌تواند با تکنولوژی دریافت تصویر متحرک کینکت یکپارچه خواهد بود.

مدیر ایکس باکس فیل اسپنسر به طور عمومی علاقه خود را برای آوردن واقعیت مجازی به پلتفرم ایکس باکس برای ارائه در پروژه اسکارلت ابراز کرده است در حالیکه پیش از این پتنت‌های پلی استیشن بیخیال واقعیت مجازی برای PS5 نشده است. در بهترین حالت این موقع سال بعدی در کنار Master Chief در Halo مشغول مبارزه هستیم.

همه چیز درباره ایکس باکس وان

آموزش ساخت اکانت ایکس باکس لایو (حساب کاربری ماکروسافت)

بهترین بازی‌های ایکس باکس وان (بروزرسانی می ۲۰۱۹)

کد تقلب جی تی ای وی برای ایکس باکس وان و ۳۶۰

بهترین دسته ایکس باکس وان در سال ۲۰۱۹ به همراه معرفی سایر اکسسوری‌ها

admin
admin
نارین گیمز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *