تصاویر لو رفته از فصل 11 فورتنایت اطلاعات جدیدی برای ما دارد

ممکن است اپ استور به اشتباه مرحله‌ی بعدی فورتنایت را لو داده باشد. فصل بعدی فورتنایت یک همچنان یک راز باقی مانده است اما با توجه به یک اشتباه اخیر از سوی اپ استور احتمالا تصاویر مربوط به قسمت دوم فورتنایت باشد که یک شروع جدید برای بتل رویال اپیک خواهد بود. آنطور که کاربر ردیت Giacozzo گزارش داد یک سری تصاویر فصل 11 فورتنایت در اپ استور ایتالیا که اکنون حذف شده کاراکترهای فورتنایت را بر فراز آنچه نقشه‌ی جدید فورتنایت به نظر می‌رسد نشان می‌دهد و جالب اینجاست که با هدلاین فورتنایت فصل دوم نیز همراه است.

فصل 11 فورتنایت

این عکس بلافاصله پس از اینکه منتشر شد حذف شد اما این باعث نشد که عکس‌ها دست به دست نچرخد. همانطور که بسیاری از پلیرها اشاره کرده‌اند با توجه به تصاویر لو رفته فصل 11 فورتنایت محیط نشان داده شده اصلا شبیه به نقشه فعلی نیست بنابراین محتمل است که مرحله بعدی فورتنایت باشد حالا یا فصل بعدی یا بخش جدیدی از بازی است، شاید گسترش چشمگیر نقشه یا یک نقشه دوم همراه با قبلی باشد. پس از ده فصل از فورتنایت خیلی تعجب برانگیز نخواهد بود اگر اپیک فضاهای مبارزه خود را گسترش دهد به خصوص با توجه به رقابتی که با پابجی و اپکس لجندزو نقشه‌ جدید آن دارد.

در نقشه همچنین دو قایق هم وجود دارد در سمت چپ که شاید نشان دهنده‌ی وجود وسایل حمل و نقل آبی در فصل بعدی باشد. اپیک احتمالا با قایق شروع خواهد کرد اما جت اسکی یا جت پک‌های آبی هم دور از ذهن نخواهد بود.

محتوای این تصویر همچنان تایید نشده باقی مانده است اما وجود اپ معتبر است. نظرات، آیکون و تصاویر اضافی و تصویر فصل دو فورتنایت تایید شده و توسط بسیاری از پلیرها قبل از اینکه حذف شود ثبت شده است.

آنچه تا کنون قطعی‌ست این است که فصل دهم فردا تمام خواهد شد اما اپیک هنوز تاریخ شروع فصل یازدهم را مشخص نکرده است. فصل جدید فورتنایت معمولا بلافاصله پس از فصل قبلی آغاز می‌شود هرچند مثال‌هایی هم بوده که فصل جدید چند روز بعد آغاز شده است. اما آنچه تا کنون برای فصل یازدهم قطعی شده این است که در فصل یازدهم بات‌ها نیز حضور خواهند داشت. با توجه به اپیک این بات‌ها به منظور کمک به پلیرهاست تا بتوانند توانایی‌های خود را بهبود بخشند و استراتژی‌های خود را توسعه دهند هر چقدر که پلیرها بهتر شوند و پیشرفت کنند حضور این بات‌ها نیز در بازی‌هایشان کمتر خواهد شد. همچنین تغییرات بزرگی نیز در جزیره رخ خواهد داد که با خبر جدید مربوط به ظاهر جدید نقشه ویا یک نقشه کاملا جدید هم مطابقت دارد.

فصل ۱۰ فورتنایت ؛ تاریخ شروع، بتل پس و آنچه از این فصل می‌دانیم

چالش های فصل دهم فورتنایت ؛ هفته اول (Road Trip , Rumble Royale)

چالش های فصل دهم فورتنایت ؛ هفته دوم (Spray and Pray)  

چالش های فصل دهم فورتنایت ؛ هفته سوم (Worlds Collide)

چالش های فصل دهم فورتنایت ؛ هفته چهارم (Smash and Grab)

چالش های فصل دهم فورتنایت ؛ هفته پنجم (Blockbuster)

چالش های فصل دهم فورتنایت ؛ هفته ششم (Boogie Down)

چالش های فصل دهم فورتنایت ؛ هفته هفتم (Team Spirit)

چالش های فصل دهم فورتنایت ؛ هفته هشتم (Storm Racers)

چالش های فصل دهم فورتنایت ؛ هفته نهم (Bullseye)

چالش های رویداد بتمن فصل دهم فورتنایت

admin
admin
نارین گیمز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *