بهترین بازی های اکتبر 2019 ؛ ماه بازی های سبک شوتر

در ماه جدید بازی‌های شوتر بسیاری داریم. این مرحله از انتشارهای جدید نگاهی به Destiny 2 اپیزود جدید Shadowkeep، Ghost Reckon Breakpoint و کال آو دیوتی جدید Call of Duty: Modern Warfare حتی RPG شرکت Obsidian یعنی The Outer Worlds هم سلاح‌های زیادی برای شلیک در اختیار دارید. خوشبختانه نینتندو سوییچ بیشتر به دنبال یک بازی خانوادگی بوده است و Luigi Mansion 3 را ارائه خواهد کرد. نگاهی خواهیم داشت به بهترین بازی های اکتبر 2019:

Destiny 2 – Shadowkeep  ؛ 1 اکتبر (9 مهر)

پلتفرم‌ها: پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، PC

Destiny 2 - Shadowkeep

Shadowkeep در حال تغییر همه چیز برای Destiny 2 است. این نسخه‌ی جدید پلیر را برای یک سفر جدید به ماه می‌فرستد و کلیت بازی را نیز تغییر می‌دهد. این شروع محتوای فصلی سه ساله‌ی Destiny 2 خواهد بود که باعث می‌شود تمام آمارهای بازی شما در این دوره‌ی سه ساله مهم باشند. علاوه بر این آیتم‌های عجیب و غریب زیادی برای خرید وجود دارد.

Ghost Recon Breakpoint  ؛ 4 اکتبر (12 مهر)

پلتفرم‌ها: پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، PC

Ghost Recon Breakpoint

ادامه‌ی Ghost Recon Wildlands بیشتر بر بقا متمرکز است. این تمرکز بازی به این دلیل است که روح شما در حال نفوذ به جزیره‌ی آئورا است به همراه کمک تعدادی پهپاد و البته بدون کمک هم تیمی اگر در حالت سولو بازی می‌کنید. البته شما همیشه می‌توانید همراه با دوستان‌تون به صورت کو-آپ هم بازی کنید. در هر حال مهم نیست چگونه چطور بازی کنید بلکه هدف شما متوقف کردن Cole Walker با بازی جان برنتال (پانیشر و واکینگ دد) است.

Call of Duty: Modern Warfare ؛ 25 اکتبر (3 آبان)

پلتفرم‌ها: پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، PC

Call of Duty Modern Warfare

در بهتری بازی های اکتبر که اکثرا شوتر هستند احتمالا کال آو دیوتی گل سرسبد آنهاست که خیلی ها چشم انتظار عرضه ی این بازی بوده اند. این بازی ریمستر نسخه‌ی کلاسیک 2007 نیست – بلکه یک ریبوت است. شما کاراکترهای آشنایی مثل کاپیتان پرایس را خواهید دید اما آنها بخشی از کمپین جدید هستند که بیشتر به حالت‌های کو-آپ و چند نفره‌ی بازی مرتبط است. حالا که صحبت از بخش چند نفره شد بگوییم که تاکید زیادر در این زمینه برای بازی وجود دارد و حالت چند نفره 32 در برابر 32 نیز با مپ‌های بزرگ خواهد داشت (بررسی حالت 64 نفره Call of Duty: Modern Warfare) و همچنین یک حالت واقع گرایانه که HUDهای شما را خاموش خواهد کرد.

The Outer Worlds ؛ 25 اکتبر (3 آبان)

پلتفرم‌ها: پلی استیشن 4، ایکس باکس وان، PC

The Outer Worlds

شوتر دیگر ماه اکتبر نیز یک RPG است. The Outer Worlds از شرکت Obsidian می‌آید که این روزها با گیم Fall Out: New Vegas شناخته می‌شود به همین دلیل بازی دائما با فال اوت در فضا مقایسه می‌شود. اما The Outer Worlds خودش را با آزاد گذاشتن شما برای گردش در سیاره‌ها از فال اوت جدا می‌کند ، که هر یک از این سیاره‌ها توسط شرکت‌های بسیار بزرگ اشغال شده است. همچنین یک سیستم نقصی هم در بازی وجود دارد که به کاراکتر شما اجازه می‌دهد تا به واقع مزیت‌هایی را در صورت آسیب دیدن در خود رشد دهند.

Luigi’s Mansion 3 ؛ 31 اکتبر (9 آبان)

پلتفرم‌ها: سوییچ

Luigi's Mansion 3

Luigi’s Mansion 3 در روز هالووین منتشر خواهد شد و در بین بهترین بازی های اکتبر تنها غیر شوتر محسوب می شود، بهترین زمان برای گردش در آخرین هتل دور افتاده که هر طبقه از آن تم خاص خود را دارد. شما می‌توانید انفرادی یا همراه با دیگران این بازی ران انجام دهید که در حالت کو-آپ همراه لوییجی ورژن ژلاتینی او را با نام گوییجی کنترل می‌کند. همچنین حالت چند نفره رقابتی هم برای لذت بردن از حالت Scarescraper و حالت جدید ScreamPark وجود دارد.

admin
admin
نارین گیمز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *