بررسی حالت 64 نفره Call of Duty: Modern Warfare

بتای Call of Duty: Modern Warfare که پیش از این اعلام شد احتمالا در پایان سال پرفورش ترین گیم 2019 خواهد بود در پلتفرم‌های مختلف توسط پلیرها تست شد شامل بازی‌های 64 نفره بود. در حالیکه کاملا متفاوت از Battlefield بود اما این استایل گیم پلی جدید به خوبی جواب داد.

حالت “Ground War” چیز جدیدی نیست اما نسخه های قبلی بازی Call of Duty در این حالت تعداد پلیرها تنها به 12 تا 18 نفر در نقشه‌های چند نفره‌ی استاندارد می‌رسید. Modern Warfare در این حالت 32 Vs 32 بسیار بزرگتر می‌شود که حضور تانک و هلیکوپتر و ATVها باعث شلوغ‌تر شدن مپ هم می‌شود.

حالت چند نفره Call of Duty Modern Warfare

Karst River Quarry تنها نقشه Ground War در دسترسی به خیثقد نسخه بتا بود اما به خوبی نشان داد که شرکت Infinity Ward فکر زیادی در زمینه‌ی طراحی آن صرف کرده است. من شخصا اعتراضاتی نسبت به این دارم که نقشه باعث می‌شود پلیرها بیش از حد کمپ کنند و اینکه در نقشه های درب های زیادی وجود دارد اما قابل ستایش است که هر کمپ برای حالت‌ خاص خود طراحی شده است.

درست مانند آن چیزی که در نقشه‌های کوچکتر به خصوص برای 2v2 طراحی شده است، Karst River Quarry برای بازی چند نفره‌ی بزرگ طراحی شده که استایل‌های بازی‌های مختلفی را امکان پذیر می‌کند. صخره‌های پرشیبی وجود دارد که اسنایپرها می‌توانند پلیرهای دیگر را به خوبی از آنجا شکار کنند، مجموعه ساختمان هایی وجود دارد که امکان درگیری نزدیک و مستقیم را فراهم می‌کند، مکان‌های مناسب زیادی که می‌توانید ماشین گان‌های سبک را آنجا مستقر و دفاع کنید و تعداد راه کافی تا با تانک از آنها تردد کنید.

نسخه بتای Modern Warfare

البته نمی‌گویم که طراحی نقشه بی‌نقص است. Karst River Quarry با استانداردهای Call of Duty نقشه‌ای بزرگ به حساب می‌آید اما از نظر اندازه قابل مقایسه با Battlefield نیست، بنابراین تراکم نقاط بسیار بیشتر است.

بسیار شبیه به Battlefield جنگ زمینی این امکان را به شما می‌دهد تا انتخاب کنید کجا می‌خواهید دوباره به بازی برگردید (ری اسپان کنید). شما می‌توانید انتخاب کنید که در تانک، گردان یا نقطه‌ی دیگر در کنار دوستان خود به بازی برگردید. برخی مشکلات در نسخه‌ی بتا درباره‌ی ری‌اسپان کردن وجود داشت. برخی پلیرها روی نقشه به بازی برمی‌گشتند و برخی روی هوا به بازی برمی‌گشتند که به زمین می‌افتادند و می‌مردند. اسپان کردن در میان گروه خود هم می‌توانست مشکلاتی در پی داشته باشد چرا که Groun War هیچ تردیدی به خود راه نمی‌داد که شما را در خط آتش یا در اتاقی پر از دشمنان به بازی برگرداند.

برخلاف تمامی مقایسه‌ها، Ground War حس این را داشت که شما Call of Duty  بازی می‌کنید و این برای آنهایی که می‌خواهند اکشن بیشتری با تعداد پلیر بیشتری داشته باشند فراهم می‌کند. ساختمان‌ها در اینجا تخریب پذیر نیستند اما شما می‌توانید آن قتل و عام‌های مخصوص Call of Duty (معرفی کال آو دیوتی موبایل) را تجربه کنید. روبرو شدن با 32 رقیب این امکان را برای شما فراهم می‌کند.

admin
admin
نارین گیمز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *