بررسی بازی Call Of Duty: Modern Warfare (2019)

جدید ترین عنوان سری call of duty: modern warfare بازگشتی به نمادین ترین عنوان این فرنچایز است. این راه اندازی یا ریبوت مجدد این بازی توسط infinity ward , سازندگان اصلی سری جنگ های مدرن سال 2007 انجام شده است. این بازی دارای یک خط داستانی بوده که یک سری نقش‌های جدید در کنار کاپیتان پرایس آن را دنبال می‌کنند. همانند نسخه های قبل call of duty,   این نسخه هم تمرکز دقیقی برروی نقشه های جهانی داشته که شخصیت های آن در هر کدام مراحل با هم برخورد دارند و اتفاقات هیجان انگیز دیگری هم در بازی رخ می‌دهد. با این حال Modern Warfare به دنبال تکیه بر اتفاقات واقع گرایانه است. این سری دارای گیم پلی و روایت قوی تری بوده که کسانی که اون رو تجربه میکنند  در برخی لحظات آن حتی بیش از آنچه انتظارش می‌رود تاثیرگذار است.

در مقاله ایی که game spot در رابطه با modern warfare بررسی میکند ،سردبیر کالی پلاگ اظهار داشت که این نسخه جدید مملو از لحظاتی عالی   صحنه های اکشن و اتفاقات هیجان انگیز است. با این حال ، می توان به کمبود جنبه های نگران کننده جنگ در دوران مدرن اشاره کرد.مهمترین ویژگی در Modern Warfare مجموعه ای از بخش های  چند نفره از جمله بخش چند نفره دارای  رقابتی سنتی و تغییرات جدید مانند حالت Gunfight است و در نتیجه بازی دارای یک محیط جذاب  برای بازیکنانی است  که به دنبال یک شوتر چند نفره جدید بوده که میتوانند از ان لذت ببرند.

 

بررسی حالت ۶۴ نفره Call of Duty: Modern Warfare

Call of Duty: Modern Warfare انتظار می‌رود پرفروش ترین بازی سال شود

بهترین بازی های اکتبر ۲۰۱۹ ؛ ماه بازی های سبک شوتر

نمرات بازی Call of duty modern warfare

 

Game informer – 8.75/10

همه موارد گفته شده، با توجه به مراحل مختلف تولید Modern Warfare با توجه به راه های مختلفی که بازی می‌شود باید یک نسخه فرعی از سری بازی های call of duty دریافت کند. نه این اینکه هر یک از ایده های infinite ward عمل میکند، اما تعداد محدودی از اونها  به اندازه کافی موفق هستند که می‌توانم آنها را به عنوان سری اصل ببینم. اگرچه عملکرد  modern warfare به اندازه عملکرد سری black ops 4 ( به خصوص در بخش black out ) نیست ولی میتواند تجربه لذت بخشی  را در بخش چند نفره  فراهم آورد.

GamesRadar – 4/5

شرکت Infiniti ward همیشه باید پیچیدگی های جنگ های مدرن را ساده کند. مهم بخشی است که بر آن تاکید شده است. در این بازی بیشتر به آشوب جنگ‌های نیابتی و فشار زیاد ناشی از زیر آتش نیرویی غیرقابل توقف بودن تمرکز دارد و زمانی که به درستی تمرکز می‌کند کارش را به درستی انجام می‌‌دهدو زمانی که برای تاکید بر جنبه‌ای تاریک‌تر جهان تمرکز می‌کند، بی‌عاطفه و سرد به آن نگاه می‌کند. این برای احیای modern warfare و آنچه که برای آن در نهایت قادر به دستیابی‌ست نمی تواند به آن خدشه وارد کند. اما همچنان Infiniti ward وجود دارد که بر روی تولید مجدد این سری برای نسل های  جدید کار میکند.

 

Pc gamer – 80/100

سری جدید call of duty modern warfare بار دیگر به عناوین قبل خود با نام ” همه اینها از قبل شروع شده” بازگشته . این  خط داستانی برای هوادارانی است که جادوی سال 2007 را یه یاد میآورند و با دلتنگی آنها گره خورده  و کاملا این حس قابل درک است.

جنگ ها دوباره مدرن است و بله،  کاپیتان پرایس هنوز هم پدر دوست داشتنی تیم شماست.با این حال لحظات غیر قابل انتظار در modern warfare مرا تحت تاثیر قرار داده است. بازسازی اسلحه ها، حالت چندنفره و چند منظوره جدید و جاه طلبی شخصیت ها که همانند تفکرات ما در دهه های قبل نیستند، زیبایی ان را دو چندان میکنند.

Pc gamesN – 8/10

همواره سری modern warfare با ورود بهترین بازیگران همراه شده و همه با اجرای واقع بینانه تری که تا امروز وجود داشتند از زندگی ماهواره ایی متولد میشوند. بری اسلون نقش کاپیتان پرایس را با نقش و نگار جذاب و جذابیت بازی به عهده می گیرد ، در حالی که عملکرد کلودیا دومیت به عنوان مبارز آزادی خواه  فراه کریم با انسانیت و درخشش جلوه می کند.

از آغاز تا پایان ، کارزار شش ساعته ، یک تجربه جالب ، تولید شده و بی عیب و نقص است و واقعاً تأثیرگذار است که بازیکنان را به سوگ جنگ های مدرن فرو می برد.این به راحتی یکی از بهترین ، اگر نه بهترین ، کمپین های Call of Duty است.

admin
admin
نارین گیمز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *