بازی FIFA 20 به رتبه اول چارت EMEAA پس از پنج هفته بازگشت

با توجه به اینکه هفته گذشته انتشار بازی بزرگی نداشتیم و هفته‌ای آرام را در جدول فروش بازی های ویدئویی در چارت EMEAA پشت سر گذاشتیم و این مسئله باعث شد بازی FIFA 20 بتواند به صدر جدول بازگردد. بازی FIFA 20 در ابتدا توانست چهار هفته را در صدر جدول پس از انتشارش باشد تا اینکه توسط Call of Duty: Modern Warfare جای آن را در صدر جدول گرفت. اما در هفته‌ی گذشته Call of Duty به رتبط دوم رفت.

ویدئوی آموزش کامل حرفه ای شدن در فیفا

بررسی بازی فیفا ۲۰ ؛ امیدوار کننده یا افتضاح؟

بازی فیفا ۲۰ ؛ آموزش ترفندها و نکات

فیفا یا پی اس ؟ کدامیک بهتر است؟

شماره یک هفته گذشته یعنی Football Manager 2020 در جدول این هفته جایی نداشت و با سقوطی سریع به رتبه 37 سقوط کرد.

Pokemon Sword and Shield در 10 تای برتر باقی ماند و رتبه 4 و 8 را به ترتیب به خود اختصاص دادند. نشان دهنده‌ی این است که این دو بازی توانسته‌اند فروشی ثابت و مطمئن را در فصل تعطیلات این سال داشته باشند. دو بازی نینتندو دیگر Luigi’s Mansion 3  و  Mario Kart 8 Deluxeتوانستند بار دیگر در رتبه های بالای چارت باقی بمانند.

بازی جدید سری استار وارز یعنی Star Wars Jedi: Fallen Order نیز با توجه به عرضه خود در این هفته ها توانسته رتبه های بالایی داشته باشد و در چارت این هفته از رتبه دوم به پنجم سقوط کرد.

برای فروش دیجیتال رتبه بندی همان همیشگی هستند با حضور Grand Theft Auto V  در رتبه اول و فیفا 20 درست پشت سر آن در رتبه دوم قرار دارد. نکته‌ی غافلگیرانه‌ی این جدول حضور Call of Duty: Modern Warfare در رتبه سوم است.

در اینجا می‌توانید ده بازی پرفروش هفته را (دیجیتال و فیزیکی) برای هفته منتهی به 1 دسامبر را ببینید.

 

هفته گذشته این هفته عنوان
4 1 FIFA 20
3 2 Call of Duty: Modern Warfare
7 3 Grand Theft Auto V
5 4 Pokemon Sword
2 5 Star Wars Jedi: Fallen Order
8 6 Luigi’s Mansion 3
13 7 Spider-Man
6 8 Pokemon Shield
9 9 Need for Speed: Heat
11 10 Mario Kart 8 Deluxe

داده های دیجیتال شامل بازی‌های فروخته شده در کشورهای Australia, Austria, Bahrain, Belgium, Bulgaria, Croatia, Cyprus, Czech Republic, Denmark, Finland, France, Germany, Great Britain, Greece, Hungary, Iceland, India, Ireland, Israel, Italy, Kuwait, Lebanon, Luxembourg, Malta, Netherlands, New Zealand, Norway, Oman, Poland, Portugal, Qatar, Romania, Russia, Saudi Arabia, Slovakia, Slovenia, South Africa, Spain, Sweden, Switzerland, Turkey, Ukraine  و  UAE است.

داده‌های مربوط به فروش فیزیکی شامل تمام بازی‌هاست اما تنها آنهایی که در کشورهای Belgium, Denmark, Finland, France, Great Britain, Italy, Netherlands, Norway, Poland, Portugal, Spain, Sweden  و  Switzerlandبه فروش رفته‌اند.

admin
admin
نارین گیمز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *