بازی های رایگان PS Plus ماه اکتبر را از دست ندهید

تا دیر نشده قبل از اتمام ماه اکتبر دو بازی زیبای The Last of Us Remastered  و MLB The Show 19 را با اشتراک PS Plus  به رایگان دریافت کنید. بیایید باهم نگاهی به عناوین رایگان PS Plus  در این ماه بیندازیم؛ این بازی ها همچنان قابل دسترس هستند و قابل دسترس میمانند تا زمانی که عناوین رایگان ماه نوامبر در دسترس قرار بگیرند. قطعا هیچ یک از شما دوست ندارید بازی های معرکه این ماه رو از دست بدهید اگر از گشت زدن در میان زامبی هایی ترسناک لذت میبرید و البته ازطرفداران یکی از ورزش های موردعلاقه مردم آمریکا نیز هستید، ماه خوبی در انتظار شماست.

شرکت سونی دو بازی The Last of Us Remastered  یعنی نسخه Remaster  شده بازی محبوب The Last of Us  از شرکت بازی سازی مشهور خود یعنی Naughty Dog  و بازی زیبای MLB The Show 19  را به رایگان در اختیار دارندگان سرویس PS Plus  می‌گذارد.

هر دوبازی رایگان ماه اکتبر سرویس Ps Plus  از سه شنبه اول اکتبر در دسترس قرار میگیرند و این دسترسی قرار است تا سه شنبه 5 نوامبر ادامه داشته باشد. نکته جالب در مورد بازی های رایگان Ps Plus  است که میتوانید آنها را تا انتهای زمان اشتراک Ps Plus  خود داشته باشید و هر زمان آنها را بازی کنید.

کنسول های نسل بعد سونی و مایکروسافت: PS۵ Vs. Scarlett

جزئیات جدید پروژه اسکارلت ایکس باکس برای نسل بعدی کنسول مایکروسافت

تمام آن چیزی که در مورد PS۵ می‌دانیم: مشخصات فنی ، قیمت ، زمان انتشار و …

 

The Last of Us Remastered (PS4)

بازی The Last of Us  یکی از زیبا ترین عناوین موجود بر روی کنسول نسل هفتمی PS3  به شمار میرفت و نسخه بازسازی شده آن بر روی PS4  که با نام  The Last of Us Remastered  منتشر شده چهره ای زیباتر پیدا کرده ولی در آن شاهد تغیرات به خصوصی نیستیم که بتواند ما را برای دوباره خریدن آن مجاب کند. اما این شاید همان تغییری باشد که طرفداران شرکت سونی و این بازی دنبالش می گردند پس این مسئله کلا برای آنان متفاوت است.اما دیگر لازم نیست که برای خرید آن نگران باشید شاید این اقدام سونی راهی ایده آل برای تجربه قصه جوئل و الی برای کسانی باشد که تا به حال این بازی را تجربه نکرده اند.

اگر شما نیز جزو دسته افرادی هستید که تا به حال این بازی را تجربه نکرده اید و تازه میخواهید آن را شروع کنید بهتر است خود را برای هیجان و مخفی کاری جذاب این بازی آماده کنید و همچنین اصلا خود را ناراحت  پایین بردن سطح دشواری بازی نکنید اگر آن خیلی سخت و اعصاب خرد کن شد.

The last of us part 2 ؛ تاریخ عرضه، داستان، کاراکترها و …

MLB The Show 19

این یک مسابقه بسیبال واقعیست اما در غالب بازی ویدئویی این بازی قطعا یک بازی جذاب برای طرفداران ورزش است چون آخرین ورژن از سری محبوب و انحصاری MLB Show  است که از ماه مارس وارد بازار جهانی شد که از لایسنس کامل و رسمی ازMLB بهره میبرد . با وجود نقایص بسیار درنسخه های  پیشین ما شاهد این هستیم که این فرنچایز هر ساله پیشرفت کرده و با گیم پلی بهتر و بهره گیری از قابلیت های جدید مثل (لحظه های تاریخی) و… همواره از مسیری رو به جلو را می پیماید و بیشتر جا در دل بازیکنان باز می کند. اغلب طرفدار ها نیز از مود جدید مارس تا اکتبر لذت میبرند چرا که به آنان اجازه میدهد در بزرگترین بازی های  فصل به سبک خودشان  بازی کنند تا به سری جهانی برسند.

admin
admin
نارین گیمز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *