Night call هنوز منتشر نشده است

حدود یک سال از معرفی بازی Night call میگذرد اما هنوز این بازی منتشر نشده است. در جریان کنفرانس PC Gaming Show نمایشگاه E3 این بازی معرفی شد و با توجه اینکه در صفحه استیم بازی تاریخ دقیق انتشار آن مشخص نبود اما سازندگان این خبر را داده بودند که این بازی برای اندروید، ios، ویندور و مک در تاریخ 17 جولای (26 تیر) منتشر میشود اما همچنان بازی Night call منتشر نشده است.

اما داستان بازی این بازی چیست؟

همانطور که اطراف خودمان مشاهده کردیم در تاکسی ها مسافران با راننده ها درباره مسائل گوناگونی صحبت می کنند و هر کسی داستان خود را

بازگو میکند. در این بازی یک قاتل زنجیری به افراد داخل ماشین حمله میکند و فقط راننده جان سالم به در می برد.

شما در نقش این راننده‌ی شب‌گرد، در جریان قتل‌های زنجیره‌ای که در حال رخ دادن در پاریس است قرار می‌گیرید و پس از صحبت کردن با آخرین

سوژه‌ی قاتل که توانسته زنده از حادثه فرار کند، کنجکاو می‌شوید تا این فرد ناشناس را پیدا کنید. فضای بازی کاملا تاریک است. شما در شب ها رانندگی میکنید و با مردم صحبت میکنید تا اطلاعات به دست بیاورید و روز ها در مورد قاتل مورد نظر تحقیق و جست و جو میکنید.

پس از صحبت کردن با بالای ۷۰ مسافر که هر کدام با داستان‌های مخصوص خود ممکن است قاتل مورد نظر باشند، باید سرنخ‌هایی را که پیدا کردید کنار هم بگذارید و تا  به نتیجه قطعی برسید.

از نکات قابل توجه که این بازی را جذاب و مهیج کرده، علاوه بر داستان جنایی و معمایی Night call، طراحی بصری تاریک و سیاه وسفید است. به طوری که پاریس زیر پای مخاطب، به طور جذابی سیاه و با رگه هایی از سفید است که نشان دهنده چراغ های شهر هستند. احتمال می رود به دلیل داستان هیجان انگیز جنایی به یکی از بازی های موفق در سال 2019 تبدیل شود.

admin
admin
نارین گیمز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *