بازی The Enchanted Worlds رایگان شد

برای حدود هفت روز، The Enchanted Worlds توسط Syntaxity کاملا رایگان شده است. The Enchanted Worlds یک بازی پازل مبتنی بر اکتشاف است که در آن به دنبال قدم های عمو هنری عزیز خود می گردید. The Enchanted Worlds (کتاب های مسحور شده ) از استودیوی بازیسازی Lone Wolf Games در ابتدا با قیمت 3.99 دلار در مارکت ها و گوگل پلی منتشر شده بود.

این داستان بر اساس کشفیات سه کتاب جادویی عمو هنری است که شما را به جهانی منتقل می کنند که آن ها توصیف کردند. درون یکی از این کتاب ها، کتاب چهارم جادویی قرار دارد که به کمک شما نیاز دارد. عمو هنری شما برای پیدا کردن گنجینه های از دست رفته تا زمانی که به یاد دارید مشهور شده است. داستان های افسانه ای او در مورد ماجراجویی باعث تحریک شما به مانند زمان کودکی شما می شود.

اکنون با مهارت های باستان شناسی تازه ای که شما به دست آورده اید از شما کمک میگیرد تا این گنجینه های از دست رفته را که پیدا کردنشان سخت و دشوار است، پیدا کند.

گیم پلی بازی:

گیم پلی شامل کلیک کردن در مکان های مناسب برای پیدا کردن مواردی است که به شما کمک می کند پازل را حل کند. برخی از پازل ها نیاز به کمی تفکر در خارج از جعبه دارند البته اگر شما می خواهید آن ها را حل کند. اگر شما به دنبال یک بازی ماجراجویی مبتنی بر پازل هستید که زمانی را در آن غرق شوید، این بازی رایگان شده را به شما پیشنهاد میدهیم.

The Enchanted Worlds فریبنده شامل:

–  طراحی گرافیک HD زیبا
–  موسیقی متن و جلوه های صوتی
– نقشه پویا برای نشان دادن صفحات بازدید شده و مکان فعلی
– دوربینی که عکس های سرنخ ها و نمادهای را به عنوان آنها را کشف می کند
– ده ها نوع از پازل، سرنخ ها و موارد
–  پیشرفت شما را خودکار ذخیره می کند

admin
admin
نارین گیمز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *