معرفی بازی jurassic world (دنیای ژوراسیک)

بازی jurassic world ساخته شده از سری فیلم های دنیای ژوراسیک در سبک شبیه سازی می باشد. بازی مهیج دنیای ژوراسیک، بازی رسمی کمپانی سازنده فیلم آن است. در این بازی می توانید بیش از 150 نوع دایناسور عظیم را زنده کنید و آن ها را پروش دهید و به آن ها غذا دهید و یک پارک مصنوعی برای دایناسور های خودتان درست کنید و با مخالفان خود مبارزه کنید تا زمین به لرزه درآید. در بازی jurassic world برای ایجاد یک تیم برنده نبرد آرنا، باید یک پارک کارآمد و کارآمد را طراحی کنید، این امکان را فراهم می کند که دایناسورهای شما شکوفا شوند و تکامل یابند.

با دستیابی به بسته های کارت پر از تعجب ، گونه های جدید و شگفت انگیز دایناسورها را کشف کنید. به اوون ، کلر و شخصیت های مورد علاقه خود از این فیلم بپیوندید، زیرا، روزانه، دایناسورهای خود را تغذیه می کنید و از نظر ژنتیکی تقویت می کنید. اکنون که پارک باز است، وقت آن رسیده که دنیای ژوراسیک را خودتان بسازید. با جمع آوری DNA دایناسور خود را بسازید و قوانین علمی را نادیده بگیرید.

ساخت و ساز و ارتقاء ساختمان های نمادین و مناظر سرسبز از فیلم الهام گرفته شده است. تعامل با شخصیت های فیلم در داستان های جدید و ماموریت های هیجان انگیز زیبایی این بازی را دوچندان کرده است. پس فرصت را از دست ندهید و برای ساخت پارک ژوراسیک خود همین الان اقدام کنید.

ویژگی های این بازی

. سرپیچی از قوانین علم با جمع آوری، به دنیا آوردن و پرورش بیش از 50 نوع دایناسور منحصر به فرد
. ساخت و ارتقاء بناها و مناظر باشکوه الهام گرفته شده از فیلم پارک ژوراسیک
. به چالش کشیدن حریفان از سراسر دنیا در نبردهایی که زمین را زیر پا میلرزاند.
. انتخاب از بسته کارت های متعدد که هر کدام می تواند یک دایناسور ویژه را به حیات بیاورد
. کسب پاداش های روزانه مانند سکه، DNA و دیگر منابع ضروری

دانلود بازی برای اندروید

 

 

 

admin
admin
نارین گیمز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *