بازی Breaking Bad: Criminal Elements منتشر شد

بازی Breaking Bad از خود سریال برکینگ بد الهام گرفته شده است. در این بازی باید تمام تلاش خود را برای ساخت امپراطوری هایزنبرگ به کار ببرید.در بازی تمرکز اصلی بر گسترش پایگاه و تجارتتان است. این کار هم مثل سایر بازی‌های این سبک با ساخت ساختمان‌های مختلف و آپگرید کردن آن‌ها، استخراج منابع مورد نیاز در بازی و البته دفاع از پایگاهتان در برابر رقبا انجام می‌شود.

همچنین باید با استخدام و کمک متخصصانی همچون ساول گودمن، گاس فریج، مایک اهرتتروت شروع به ساخت آزمایشکاه و ساخت مواد شیمیایی برای کسب درامد و تجارت کنید. این بازی در تاریخ 13 جولای 2019 (22 تیر) منتشر شده است و محصول استدیو بازی سازی FTX Games LTD  است.

بازی Breaking Bad: Criminal Elements برای دستگاه های اندروید به اندروید 4.4 به بالا و برای کاربران اپل به ios 9 به بالا نیاز دارد. این بازی در همیت مدت زمان کمی که منتشر شده است بیشتر از یک میلیون نصب داشته است. به نظر میرسد یکی از علل این موفقیت دنبال کنندگان سریال آن بوده است.

کارگردان این سریال پیش تر گفته بود: استودیو FTX Games همان وسواس و ظرافتی را از خود نشان می‌دهد که ما بهنگام ساخت سریال از خود نشان دادیم. این تیم تعهدکاری بسیار بالایی دارد و مطمئنم که نتیجه نهایی، عنوانی شایسته از سریال است، چرا که به مخاطبان سریال اجازه خواهد داد تعامل بیشتری با شخصیت‌های مورد علاقه‌شان داشته باشند.

اما داستان سریال Breaking Bad

این سریال دانشمند شیمی زحمتکش و بی‌حاشیه که معلم یک دبیرستان است را به تصویر می‌کشد. وایت در ابتدای داستان متوجه می‌شود مبتلا به سرطان ریه است. او پیش از فرارسیدن مرگش، برای تأمین مالی خانواده‌اش به همراه دانش‌آموز رفوزه پیشین خود، جسی پینکمن (آرون پال) شروع به تولید و پخش شیشه می‌کند اما رفته رفته به این کار آلوده شده و خود تبدیل به یکی از بزرگترین مافیای مواد مخدر در جنوب ایالات متحده می‌شود.

admin
admin
نارین گیمز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *