آپدیت پابجی برای فصل 5 با  پرتاب کردن اسلحه، ماهیتابه و تغییرات دیگر

آپدیت جدید پابجی برای فصل 5 این بتل رویال ارائه خواهد شد و با آپدیت 5.1 برای ویندوز وارد فصل پنجم خواهد شد که اکنون روی سرورهای تست بازی قرار دارد و تغییراتی را در بازی اعمال خواهد کرد. آپدیت بازی برای PC 30 مهر و برای کنسول‌ها در تاریخ 6 آبان در دسترس خواهد بود.

در میان تغییراتی که بازی خواهد داشت می‌توان به حضور دوباره‌ی میرامار در نقشه بازی اشاره کرد. شرکت توسعه دهنده بازی همچنین یک پیست مسابقه به نقشه اضافه کرده است که همراه با شیب‌ها، پرش‌ها و سایر موارد دیگر نیز هست. یک قابلیت دیگر که به بازی اضافه شده است پرتاب اسلحه است که شما می‌توانید با ماهیتابه نیز اگر نشانه گیری‌تان دقیق باشد رقیب را بکشید. یک تغییر دیگر در آپدیت پابجی پرتاب کردن آیتم‌های مختلف برای هم تیمی‌ها است و همینطور تغییراتی در Survivor Pass. اگر هم تیمی شما با استفاده از پیام رادیویی درخواستی برای مهمات یا پزشکی داشته باشد یک دکمه بلافاصله بالای سر شما ظاهر می‌شود تا هر آنچه می‌خواهید از موجودی هم‌تیمی خود بردارید. شما می‌توانید آیتم‌ها را تا 15 متر پرتاب کنید و اگر سرعت آنها زیاد باشد یا موجودی‌شان پر باشد آیتم کنار پای آنها خواهد افتاد.پ

دسترسی پابجی لایت بتا اکنون به طور رایگان در ۵۰ کشور

پابجی موبایل برای جدیدترین رویدادش با The Walking Dead همراه می‌شود

میرامار که صحرایی با تم مکزیک است یک ویژگی جدید هم خواهد داشت: وندینگ ماشین. مثل وندینگ ماشین‌هایی که در فورتنایت هم وجود دارد این دستگاه‌های خرید در نقاطی در نقشه ظاهر می‌شوند اما مکان دقیق آنها با توجه به بازی متغیر است و آنها آیتم‌های پزشکی مثل مسکن و نوشیدنی‌های انرژی خواهند داشت.

با آپدیت پابجی فصل جدید survivor pass جدید هم خواهیم داشت به نام Badland. این ویژگی جدید مجموعه‌ای از هدایا خواهد داشت که شما با بازی کردن و تکمیل ماموریت‌ها می‌توانید آنها را باز کنید. هر چند اگر شما پس بازی را هم خریداری نکرده باشید می‌توانید به صورت گروهی مشارکت داشته باشید و اسکین‌ها و داستان‌های بیشتری از میرامار را آشکار کنید.

 

 

admin
admin
نارین گیمز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *